Гарантії безпеки поза НАТО існують, однак за них треба платити, - експерт

"МЗС України поширило заяву щодо відмови замінити вступ до НАТО іншими безпековими угодами. Дійсно, Будапештський мемрандум багато чого нас навчив. Однак є альтернативні варіанти, які зможуть дійсно ефективно гарантувати Україні тривалу безпеку. Які саме?" - пише експерт ринку праці Сергій Марченко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Мені подобається заява про неготовність України підміняти вступ до НАТО якимись безпековими гарантіями. Це правильна позиція і це правильно, що ми озвучуємо цю позицію на старті. Але, щоб ця заява не залишилася черговими красивими словами на кшалт незламності і потужності, від яких вже хочеться блювати через їхнє знецінення, дуже бажано підкріпити заяву МЗС України реальними діями.

В нашому випадку - варто звернутися до сингапурського досвіду. Сингапур вирішив проблему значно більшого і ворожого сусіда Малайзії, залучивши великий американський і європейський бізнеси. Слава богу, в Сингапурі не було свого Гетьманцева і бізнес залучили звільненням від податків і комфортними умовами роботи. А потім великий бізнес захистив Сингапур від Малайзії, лобіюючи інтереси Сингапура перед своїми урядами. І Малайзія від Сингапуру відчепилася.

Тому сильну заяву українського МЗС про НАТО варто підкріпити концесіями на видобуток корисних копалин просто зараз. Тільки не з друзями Андрія Борисовича з Росії, Казахстану (Росії), Азербайджану (Росії), Білорусі (Росії). Ці "інвестори" нам нічого хорошого не дадуть, крім проблем.

Українські надра мають розробляти американці, британці, французи, південні корейці. Вартість виходу на наш ринок має бути мінімальною. Ми продаємо надра не за гроші, а за свою безпеку. Дуже бажано не зупинятися на одних тільки корисних копалинах. Зрозуміло, що під час війни тяжко залучили інвесторів у високотехнологічне виробництво, яке потребує шалених грошей. Але це треба обов'язково мати на увазі, бо технологічне виробництво - ключ до добробуту. І основна маса іноземних інвестицій має бути спрямована в технологічні виробництва для створення доданої вартості та нових робочих місць.

І коли в Україні будуть працювати транснаціональні компанії, а не друзі наших президентів, тільки тоді ми отримаємо СПРАВЖНІ гарантії безпеки навіть поза НАТО. Тим більше, що Генсек НАТО щойно зробив заяву: членство України не стоїть на порядку денному зараз. І, очевидно, скільки б заяв ми не робили, вони не сильно нас до членства в НАТО наблизять. Треба дії. Критично треба дії, а не слова".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Корупційний скандал року, або Шмигаль ще так ніколи не підставлявся: Польська "прокладка", яка претендує на 100 мільярдів за зброю для ЗСУ, вже зірвала два контракти з Міноборони України

середа, 4 грудень 2024, 8:07

Політична опозиція, ряд ЗМІ та експертів звинувачують найближче оточення Зеленського у відвертому мародерстві. 23 мільярди бюджетних грошей для контрактування зброї може отримати польська компанія-посередник "PHU Lechmar". Про це йдеться в матеріалі Те...

"Педалі крутить, веде "беху" в атаку!": Російського військового помітили на велосипеді на мінному полі (відео)

вівторок, 3 грудень 2024, 21:55

Російські військовослужбовці їздять на велосипедах за кілька метрів попереду бойової машини піхоти. Відео, що це доводить, з'явилося в Telegram-каналі russia no context, передають Патріоти України. "Тип на велосипеді веде "беху" в атаку! Педалі крутить...