Гармати окупантів почали вибухати при пострілі: Злий Одесит назвав причину масового явища

Не менше половини російських втрат в артилерії відбуваються через розрив ствола при пострілі. Це вказує на сильну зношеність артилерійських стволів і застосування некондиційних снарядів. Саме так вважає військовий експерт Олександр Коваленко, передають Патріоти України.

"Що сталося з цією російською гаубицею Д-20 (на фото - ред.)? Розірвало ствол через випрацювання його ресурсу, ще років 40 тому і законсервованого? Або всередині ствола рвонув снаряд, непридатний до застосування, але які женуть РОВ в зону БД незважаючи на ризики?" - запитує Коваленко.

При цьому експерт констатує, що виготовлення нової артилерії в Росії знаходиться "в анабіозі" через проблеми з виробництвом артилерійських стволів. За підрахунками Коваленка, росіяни здатні випускати лише близько 10% від тієї кількості гармат, які знищуються на фронті. Тому змушені знімати зі зберігання старі.

"Зняття з консервації артилерії Д-20, Д-30 та іншої номенклатури, почалося в Росії ще навесні 2022. (...) знімалися більш менш придатні до застосування гаубиці і САУ. А зараз все більше в хід йдуть ті, які відносяться до непридатних до застосування", – вважає Коваленко.

Аналогічно експерт бачить ситуацію з боєприпасами в російській армії: придатні снаряди були використані раніше, тепер доводиться використовувати сумнівні і відверто непридатні.

"Так, гаубиця навіть зі стволом, що виробив свій ресурс, може стріляти, але слід розуміти, що її гармата непередбачувана. Стосовно снарядів це взагалі пекельна лотерея. "Російська рулетка" з двома патронами в барабані", – описує ситуацію Коваленко.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

UJ-22, "Бобер" і "Синиця": Російські експерти розбирали, які БПЛА атакували Москву та селища в Підмосков'ї, де мешкає путінська еліта

четвер, 1 червень 2023, 14:20

Російські спецслужби намагаються з’ясувати, які дрони були задіяні в атаці на москву. На думку аналітиків, удари по столиці рф і передмістю могли бути завдані за допомогою безпілотників UJ-22, “Бобер” і “Синиця”. . Журналісти видання Shot вважають, що...

"У Путина обсуждали новый план. Вывод войск на границы 23 февраля. "ЛДНР" возвращают Украине как автономию. Вопрос Крыма - открытый", - GENERALL SVR

четвер, 1 червень 2023, 14:05

Популярний блогер GENERALL SVR поділився свіжими новинами, котрі відбуваються у кремлі. Далі мовою оригіналу. . "Вчера (31 травня. - ред.) президент России Владимир Путин согласился доверить своему дублеру провести два важных мероприятия. Одно-совещани...