Генерал-майор запасу СБУ оцінив перспективу згортання "великого наступу" Росії на Україну

Збройні сили України продовжать стримувати російські окупаційні війська, і найближчим часом наступ РФ навряд чи припиниться. Таку думку в інтерв'ю "Главреду" висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун. Як зазначив Ягун, будь-який наступ потребує значної кількості ресурсів та підготовки, тож він не може бути завершений протягом місяця, передають Патріоти України.

"Я би не вважав, що так званий наступ РФ має припинятися на початку березня. Тому що будь-який наступ передбачає певну кількість матеріально-технічного забезпечення, мотивації, людей, ресурсів", - розповів генерал-майор запасу СБУ.

За його словами, хоча інтенсивність втрат знизилася порівняно з початком війни, російська сторона все ще зазнає великих втрат.

"Те, що вони мають на цей час вкидати до горнила наступу – це особовий склад. І за кількістю людей, які ліквідовуються з боку РФ, ми бачимо, що інтенсивність втрат то підвищується, то знижується, але завжди тримається на рівні 600 осіб. Це дуже багато. Ви памʼятаєте дні, коли було по тисячі осіб на день, тобто фактично одна БТГр на день згорає у горнилі цієї війни. Для дуже багатьох – це неймовірна цифра, бо ніхто не розуміє, для чого це потрібно.

Ніхто не розуміє сенсу їхньої "СВО", адже якщо ви розумієте, що не можете накопичити сил для просування на десятки кілометрів, то просування, як казали наші партнери, на 7-8 кілометрів на місяць на деяких ділянках – це маячня. Бо з такими темпами років за 50 вони, можливо, дійдуть до Києва", - зазначив Ягун.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У доньки російського актора-путініста в Україні знайшлася сестра – родичка революціонера Зеленського (фото)

четвер, 21 вересень 2023, 14:00

У доньки російського актора-путініста Володимира Машкова, акторки Марії Машкової відшукалася сестра родом з України. Про це родички розповіли на своїх сторінках в Instagram, передають Патріоти України. Сестру Машкової звуть Міла і вона родом з Харкова....

Прикол історії з поляками в тому, що Зеленський серед них має неймовірну популярність, - український письменник

четвер, 21 вересень 2023, 13:54

"Прикол історії з поляками в тому, що Зеленський серед них має неймовірну популярність. І ця історія може загалом вилізти ПіСу боком на виборах. Так само, як ви критикуєте українську владу за цю історію, деякі поляки критикують свою владу за неї ж. Усі...