Геноцид та етнічні чистки: РФ силоміць депопулює українські території, щоб колонізувати своїм населенням, - ISW

Ситуація з Маріуполем, це лише початок такої україножерської політики

Змінивши демографію завойованої території, Росія зможе там закріпитися краще в перспективі, ніж силою зброї.

Росія свідомо проводить політику етнічних чисток на окупованих територіях України, щоб їх було неможливо деокупувати. Такого висновку дійшли аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW).

"Війна в Україні - це, перш за все, війна за контроль над людьми, а не за землю. Окупаційний план Кремля спрямований на ліквідацію української ідентичності шляхом примусової інтеграції окупованої України в Росію соціально, культурно, мовно, політично, економічно, релігійно і бюрократично", – йдеться в публікації.

На думку аналітиків, Москва намагається переконати українців і решту світу в тому, що ліквідація української ідентичності на захоплених територіях є постійною і незворотною.

Російська окупаційна політика передбачає стратегію примусової депопуляції та повторного заселення українських територій. Змінюючи демографію окупованих територій України, росіяни сподіваються зробити їх деокупацію неможливою.

"Путін також прагне використовувати Україну як джерело мобілізованої робочої сили частково для вирішення демографічних проблем Росії", - йдеться у звіті.

Дослідник ISW Кароліна Гірд зазначає, що певною мірою ця стратегія працює, адже "західні лідери регулярно запитують, чи варто Україні взагалі намагатися звільнити Крим і частину Донбасу", які були окуповані в 2014 році і демографічно дуже змінилися за цей час.

Росія колонізує захоплені території

Як писав УНІАН, раніше в російській Держдумі виступили з пропозицією роздавати землю на окупованих територіях України учасникам "СВО". Лідер партії "Родина" Олексій Журавльов хоче видавати росіянам "східноукраїнський гектар".

Також ми розповідали, що колонізація Криму росіянами в принципі вже відбулася. За час окупації туди переїхало від 500 до 800 тисяч росіян. Це дуже значна кількість для півострова, де до окупації проживало трохи більше 2 мільйонів людей.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чому рішення про конфіскацію російських активів в США викликало "панічну і істеричну" реакцію Пєскова - політолог

неділя, 21 квітень 2024, 16:33

Прессекретар російського диктатора Володимира Путіна Дмитро Пєсков пригрозив США "відповіддю" на конфіскацію російських активів, за яку конгресмени проголосували 20 квітня. Йдеться лише про п’ять мільярдів доларів. Чому це рішення вплинуло на росіян, п...

Вимушений шлях Фенікса

неділя, 21 квітень 2024, 16:27

21 квітня 2019 року я написав, що Україна «зловила» феномен, який траплявся і у наших сусідів (нині членів ЄС і НАТО). Лідери і політичні сили, які домоглись фактичної незалежності або найбільше для неї зробили, проводили країну через вогонь і страждан...