Гіркін не вірить: Пригожин озвучив втрати "Вагнера" у Бахмуті

Ватажок "Вагнера" Євген Пригожин визнав, що російська армія несе величезні втрати в Україні - значно більше, ніж в Афганістані, передають Патріоти України.

Як повідомив Пригожин в інтерв'ю російським пропагандистам, в Бахмуті ліквідовано порівну зеків-найманців та кадрових "вагнерівців". Для того, щоб ця інформація не спричинила вибух у російському суспільстві, ватажок "Вагнера" відразу збрехав, що втрати ЗСУ нібито у кілька разів вищі. "В Афганістані загинуло людей значно менше, ніж у нас зараз в Бахмуті. Одночасно в мене було 30-35 тисяч на передку. За час проведення операції я обрав 50 тисяч ув'язнених, з яких загинуло близько 20% (тобто 10 тисяч - УНІАН). Їх загинуло так само, як і тих, хто прийшов до нас за контрактом. Приблизно ще 20% - це ті, хто поранений", - заявив Пригожин.

Втім, статистику Пригожина розніс його опонент - терорист Ігор Стрєлков-Гіркін. Він вважає, що ватажок "Вагнера" бреше про свої реальні втрати. "Гаразд, допустимо "всього" 20 тисяч убитих. (Думаю, більше, але "зі свічкою не стояв"). Помножуємо на 2 (ще 20 тисяч скалічених або тяжко поранених, які не можуть повернутися у стрій) – і отримуємо 40 тисяч безповоротних втрат "Вагнера". Мінімум. Суворов при штурмі Ізмаїла втратив убитими та пораненими рівно в 10 разів менше, а фортецю взяв за один день (при цьому втрати турків були значно більше 20 тисяч лише вбитими). А тепер розкажіть мені про "полководницьке мистецтво" командирів "Вагнера", - написав іронічно Гіркін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все - Lana Zerkal

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:42

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...

Рішення російського командування спровокувало полювання на власні мобільні вогневі групи: Чому істерять Z-воєнкори й де зараз найгарячіше, - Злий Одесит

п’ятниця, 26 червень 2026, 15:28

У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...