Голодомор: "Сцена, де дипломат блює звареним м’ясом хлопчика, яким пригостили сестра і брати. Тільки через це треба подивитись", - Голобуцький про фільм "Ціна правди"

Через перегляд цього жаху розумієш, чому українці такі зараз. І ще довго будуть...

Британський дипломат став свідком Голодомору. Фото: скріншот з відео.

"Подивився українсько-польско-британський фільм «Ціна правди». Про британського дипломата, який став свідком Голодомору", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Сцена, де дипломат блює звареним м’ясом хлопчика, яким його пригостили сестра і брати. Тільки через це треба подивитись. І плювати в очі всім, хто заперечує Голодомор саме як цілеспрямований геноцид українського народу.

І через перегляд цього жаху розумієш, чому українці такі зараз. І ще довго будуть...
--
До перегляду обов’язково для всіх. От чому в іноземців виходить краще знімати кіно про нас? Впевнений, також через Голодомор. Сталін хотів знищити український народ і практично домігся цього".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Марина Данилюк-Ярмолаєва: Хто така Ганна Маляр, і чому її звільненню з Міноборони радіють воєнкори та пресофіцери

п’ятниця, 22 вересень 2023, 8:45

На своїй посаді куратора інформаційної політики МО "служниця" спромоглась швидко посваритися із військовими кореспондентами, які багато років висвітлюють події на фронті. Шість із семи заступників очільника Міноборони було звільнено. Одне прізвище засл...

Військовий експерт розповів, скільки ракет наразі залишилося в Росії

п’ятниця, 22 вересень 2023, 7:36

Російській армії є ще чим атакувати. Тому варто бути готовими до можливих ракетних ударів найближчим часом. Ворог нарощує виробництво ракет і накопичує їх на пізню осінь. Про це в коментарі сайту ТСН.ua розповів військовий експерт Олег Жданов. “І, до р...