
"Нагадаю, що головним щитом урядового кварталу Києва від будь-якої російської ракети є працююче посольство Китайської Народної Республіки", - пише радник голови Дніпропетровської ОВА Юрій Богданов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Нагадаю, що ті люди, які вчора раділи потенційній атаці росіян на урядовий квартал і «клятих депутатів і чиновників» – ідіоти, які не розуміють чим колапс управління шкідливий. Вже не кажучи про те, що зруйнована історична спадщина власної країни – не привід для зловтішання.
Нагадаю, що якщо вам не подобаються окремі чиновники чи політики, і ви при цьому усіх державних службовців і політиків вважаєте своїми ворогами – ви так і не позбулися колоніальних комплексів. Не треба так.
Нагадаю, що ви можете скільки завгодно ненавидіти «злочинну владу», хотіти змінити її на виборах, усунути на Майдані або замінити на «нове покоління політиків». Але не ціною знищення державності. Писав це 2015, 2017, 2019, 2022 і повторюю знову.
Люди, не будьте примітивними емоційно і когнітивно ідіотами. Знищення керованості державою вигідне зараз тільки Росії. Не забувайте про це".
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...