"Гопнік тупо бере нас на понт": Росія не має ресурсів на виснажливу війну і сподівається лише на бліцкриг, - військовий

Наразі російські бойовики бомбардують військові об'єкти. Проте військовий Євген Дикий переконаний, що РФ не має ресурсів на визнажливу війну, вони сподіваються лише на бліцкриг, передають Патріоти України.

"Увага! Зараз дуже важливо зрозуміти одну просту річ. Рашка пішла вабанк. У них НЕМА ресурсу на довгу виснажливу війну. Все що наразі пущено в хід - це із розрахунку на "бліцкріг", яку-небудь "п'ятиденну війну". Весь їхній розрахунок - що ми одразу посипемось, впадемо на дупу і або запросимо пощади, або ж просто почнемо панічно тікати. Ще раз - це їхній ЄДИНИЙ план, і плану Б у них нема! Саме тому таке показове ракетне шоу у перші хвилини війни - нас тупо береть на переляк! Якщо ми на це не ведемось і реагуємо спокійно, із злістю, але без паніки та "прапаловсьо" - з цього моменту всьо пропадає у них, і ми починаємо важку реконкісту до неминучої перемоги. Гопнік тупо бере нас на понт, і якщо ми не ведемось - відповзатиме назад до свої підворотні. Слава Україні", - написав Дикий у соцмережі "Фейсбук".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Обстріли окупантами певних міст та імітація наступу: Експерт назвав сценарії війни в Україні взимку

неділя, 1 жовтень 2023, 6:24

Взимку росіяни будуть продовжувати здійснювати обстріли енергоінфраструктури, прикордоння, Херсона, Запоріжжя, Кривого Рогу, Краматорська, а також можуть вдаватись до імітації наступу. Але для України з боку західних партнерів, ймовірно, буде розширена...

Сплив заповіт Пригожина: кому завіщена імперія пекельного кухаря Путіна

неділя, 1 жовтень 2023, 0:55

У мережі спливла копія заповіту ватажка ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина. Як повідомляє "ВЧК-ОГПУ", його текст підтверджує інформацію джерел проекту. . Відомо, що у Пригожина було троє дітей – син Павло (18.06.1998 року народження), дочки Поліна (1992 ро...