"Гордон запросив Няшу Поклонську, щоб показати всім ще раз, яка вона дурепа", - політтехнолог Голобуцький

Однак усе може бути не так просто, як здається на перший погляд...

"Інтерв'ю Гордона з Няшею Поклонською насправді дуже дивно виглядало: якщо оцінювати запитання, то Гордон запросив Няшу, щоб показати всім ще раз, яка вона дурепа", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Тобто, всі питання були хоч і м'якими, але з чітко проукраїнської позиції. Відповіді - традиційно для Няші ідіотичні, там іншого і не передбачалось. Гордон вирішив міняти амплуа на політичного троля?

Насправді ні. В ідіотизмі Няші (і в самому виборі саме такої, симпатичної і тупої фігури для явно "програмного" інтерв'ю зі зрадником) була цілком конкретна потреба. Це легітимізація ворога і зрадника - бо "Ну дивіться, вони ж неймовірно тупі, навіть симпатичні і значить - цілком собі безпечні".

Гордон долучився до телеканалів медведчуківського пулу в задачі заповнення українського інформаційного простору писками зрадників і ворогів як цілком прийнятних і звичних персонажів, місцями позитивних.

Цілком може бути, що це і є початок прогнозованого мною "трансферту війни" через секвестр оборонного бюджету РФ: з війни збройної - до війни інформаційної. І тут нам майже немає чого протиставити агресору. Бо б'ють зсередини".

Хіти тижня. Сотні протестувальників захопили і підпалили будівлю парламенту

субота, 28 листопад 2020, 0:35

Президент відреагував на демонстрації через повідомлення в своїх соціальних мережах. Сотні протестувальників захопили Конгрес Гватемали в цю суботу і підпалили кілька кімнат всередині. Депутатів всередині будівлі парламенту не було, передають Патріоти ...

"Підступний Держдеп" знає все: США розкрили чисельність російських найманців в Лівії

субота, 28 листопад 2020, 0:21

Пріоритетними завданнями групи Вагнера в Лівії є оборона Сирта, авіабази Аль-Джуфра і оборонної лінії між двома цими пунктами. Стали відомі подробиці масштабної операції в охопленій громадянською війною Лівії, зокрема чисельність «російських найманців»...