Грузинський кримінальний авторитет причетний до рейдерського захоплення ТОВ "Академ-Клуб" із іноземним капіталом, - політичний експерт

Законний власник ТОВ "Академ-Клуб" компанія "Віемар Холдинг Лтд" оскаржує його рейдерське захоплення, до якого може бути причетний відомий грузинський кримінальний авторитет. Про це повідомив політичний експерт і блогер Тарас Загородній у своєму блозі, передають Патріоти України.

"Сьогодні Україна як ніколи потребує вливання іноземних інвестицій, які підтримують національну економіку в умовах війни та нададуть їй імпульс для відновлення після перемоги. Тож закордонних інвесторів ми мали б плекати і берегти. Натомість іноземні компанії, які не пішли з країни через війну, стикаються з іншим ворогом - внутрішнім. Ворогом з числа рейдерів та чорних реєстраторів, які користуючись важким часом, провертають свої мутні схеми. І це - одна з таких історій", - наголосив Загородній.

За його інформацією, іноземна компанія "Віемар Холдинг Лтд" вже довгий час, з 2017 року володіє часткою в 50% у ТОВ "Академ-Клуб". Проте у грудні 2022 року державним реєстратором Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Овчинніковою В. І. здійснюється низка дій стосовно "Академ-Клубу", "які мають всі ознаки протиправної дії". Зокрема, реєстратор змінює склад засновників цієї компанії без відома її співвласника - "Віемар Холдинг Лтд" та без належних документів.

"Ба більше - на підставі підроблених документів, зокрема - фальшивого Акта приймання-передачі частки. При цьому документи для цієї реєстраційної дії було подано лише набувачем частки, тобто особою - іноземним громадянином - на яку переписали компанію. Жодних документів від "продавця" не було, бо законний власник "Академ-Клубу" відчужувати свою частку не збирався. За отриманою мною інформацією, до вказаних злочинних дій може бути причетний відомий грузинський кримінальний авторитет. Це - виглядає як чистої води рейдерство, причому максимально нахабне! Коли вся країна довгі місяці воює з російським агресором, знаходяться ті, хто продовжує займатися рейдерством та поширює свій злочинний вплив на території України. І все це за участі державного реєстратора, який чітко розуміє протиправність своїх дій. Але, мабуть, сподівається, що "війна все спише"?" - обурився політичний експерт.

Він зазначив, що "Віемар Холдинг Лтд" вже подала до Мінюсту скаргу з приводу рейдерського захоплення її власності. "Дуже шкода, що злочинні реєстратори, готові порушувати закон і права інших за копійчину, навіть з війною нікуди не поділися - як і зухвалі рейдери, охочі до чужого майна. Зараз законний власник "Віемар Холдинг Лтд" оскаржує протиправну перереєстрацію ТОВ "Академ-Клуб". Ним подано скаргу до Міністерства юстиції України, а також - заяву про вчинення кримінального правопорушення до Національної поліції і прокуратури. Кримінальну справу вже відкрито. Дуже хочеться вірити, що навіть попри важкі часи - Міністерство юстиції здатне відновити справедливість а правоохоронці - покарати винних. Щоб у новій повоєнній Україні не було місця жодному рейдерству та жодним "чорним реєстраторам", - констатував Тарас Загородній.

Джерело: Цензор.НЕТ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Яка б я не була східна українка, але ці росіяни на звук, на сприйняття, на думки нам чужі", - Олена Кудренко

неділя, 28 травень 2023, 0:15

"Суб'єктивно, РДК може стати майбутньою армією Росії. Хотілося би сказати, нової Росії - але вона ніколи не буде новою. Це не Німеччина. І у німців, і у росіян спільна історія. Обоє агресори. Але висновки зробили тільки німці. Тому Маргарет Тетчер поми...