
"Коли протести не стають демонстрацією сили й абсолютної рішучості знести владу під три чорти, вони залишаються милою, але абсолютно безглуздою забавою. Начебто всі уроки вже дано", - пише російський опозиціонер Олександр Невзоров у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України, та продовжує:
"Маніакальне бажання "безкровності й законності" вже поховало протести як у Росії, так і в Білорусі. У Грузії сьогодні почалося щось багатолюдне й темпераментне. Але просто покричати про "х...йло" й освистати Орбана, який прибув на банкет "мрії", не означає нічогісінько. Це не більше ніж політична аеробіка.
А ось чи зможе грузинський протест перерости в щось більше й вагоміше, ніж просто топтання і крики, – поки незрозуміло. Готовності "зважитися на кров" не спостерігаємо. Грузини, схоже, так і не усвідомили всієї чорноти ситуації: Росія руками "кобахідзів" узяла Грузію за горло й тепер може ламати їй кадик".
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...