ЗСУ можуть закріпитися на Кінбурнській косі та продовжити звідти контрнаступ у Херсонській області, - ISW

Російські оборонні позиції свідчать про те, що окупанти сприймають перспективу українського контрнаступу через річку Дніпро як серйозну загрозу.

Аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW) вважають, що набір укріплень армії РФ на Кінбурнській косі та навколо неї вказує на те, що загарбники не планують утримувати позиції на самій Косі, якщо ЗСУ почнуть контрнаступ на неї.

"Найбільш ймовірно, росіяни очікують, що українці звільнять Кінбурнську косу та мають намір перешкодити їм просунутися до материкової частини Херсонської області й захищатися на території, що безпосередньо оточує з’єднання Коси з материковою частиною області", - припускають в ISW.

Фахівці пояснюють, що рівневі лінії оборони у цьому регіоні забезпечують російські сили кількома резервними позиціями, якщо одна лінія оборони впаде, а решта залишиться.

"Оборона поблизу Коси свідчить про те, що російські війська стурбовані тим, що українські сили можуть закріпитися на Косі або поблизу неї та використовувати її як базу для наступу із заходу", - додали в Інституті вивчення війни.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Росіяни освоїли нову тактику інформаційної війни, - Bloomberg

вівторок, 7 лютий 2023, 20:52

Росіяни вигадують все більш витончені способи поширення дезінформації. За підтримки російського уряду дедалі частіше проводяться операції, в рамках яких дезінформацію поширюють від імені відомих міжнародних ЗМІ. Про це пише Bloomberg, передають Патріот...

Лейтенант Нацгвардії розповів, куди в разі відведення сил від Бахмута відійдуть українські війська

вівторок, 7 лютий 2023, 20:43

В разі відведення від Бахмута українських військ вони займатимуть оборону у заздалегідь підготованих, вигідних місцях, щоб ефективно знищувати ворога. Про це в інтерв’ю розповів заступник командира батальйону "Свобода", лейтенант Нацгвардії України Вол...