"І до Медведєва дійшло, що все: Росія вже програла війну", - Голобуцький

"Нова маячня Мєдвєдєва: "мноґабукафф" і багато старанно вигадуваних зневажливих епітетів, щоб сказати "Україну накачують зброєю", "Зеленський вже впевнений в перемозі", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Висновків з цього небагато. По-перше, щоб стільки пити і при тому настільки активно нести пургу, Мєдвєдєв мав вже повністю перейти на традиційний російський алкогольний метаболізм. Тобто, він вже не бухає - він просто живе на бухлі.
По-друге, Мєдвєдєва, схоже, поставили десь в куточок, сказали чекати - і забули. Тож Дімону нудно і вільного часу купа.
По-третє, і до Дімона дійшло, що все: Росія вже програла війну, бо не має що протиставити арсеналу НАТО. А в Кремлі ж до останнього сподівались, що НАТО не наважиться настільки масштабно включатись у війну проти Росії руками ЗСУ.
==
Хоча фантазія в Дімона все ж невимовно вбога: "нелепая опереточная фигурка в зелёной засаленной футболке", "камарилья", "существо даже не клоун уже", "цирковая собачка", "пудель у ног дрессировщика, который тявкает по его хлопку в ладоши", "глава страны (палаты) 404", "почти гетьман", "пациент в зелёном", "галлюцинирующее существо в зелёной майке"... І чого його так заціпило на зеленій футболці? Чи це не його, а зеленого змія в ньому?))".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Техніка старша за Путіна: Росія знімає зі зберігання танки Т-54 (фото)

середа, 22 березень 2023, 14:00

Аналітики Conflict Intelligence Team (CIT) з'ясували, що з резервної бази на Далекому Сході почали вивозити радянські танки сімейства Т-54/55. У розпорядженні команди CIT виявилися фотографії ешелону, що перевозить згадану вище військову техніку з Дале...

"Особливо смішно читати, що жінки облаштуються і вивезуть чоловіків": Українка - про досвід життя за кордоном

середа, 22 березень 2023, 12:53

"Знаєте, останнім часом дуже дратують панічні настрої та істерики щодо того, що Україну покинуть найкращі й вже не повернуться. ЗМІ та соцмережі сповнюють соцопитування та графіки, що показують, скільки населення виїхало та скільки збирається повернути...