"І щоб це бачив увесь світ...": Російський борець опублікував допис з побажаннями смерті прем’єру Ізраїля (фото)

Російський борець Імам Ганішов в stories Instagram розмістив допис з побажаннями смерті прем’єр-міністру Ізраїлю Беньяміну Нетаньягу, повідомляють Патріоти України.

«Спотвори його самого і вбий найбільш страшною смертю, щоб це побачив весь світ», – йшлося у тексті, який разом зі світлиною Нетаньягу розмістив Ганішов.

24-річний Імам Ганішов є бронзовим призером чемпіонату Європи з вільної боротьби.

У 2023 році він незаконно перебував на окупованих Росією територіях України: він відвідував російського військового, який на той момент перебував на окупованій частині Запорізької області.

Імам Ганішов має дружні стосунки з одним з російських окупантів, який перебуває на окупованій території України виконуючи бойові завдання у складі російської загарбницької армії. Про це свідчать відкриті дані з соцмереж друзів Ганішова.

Так у листопаді минулого року на своїй сторінці в Instagram Ганішов зробив репост «сторіз» з інстаграма російського військового з ніком esenbaev.61. На ній був зображений сам російський окупант зі зброєю та Ганішов.

«Цивільні також до нас приходять», – саме так це фото підписав російський військовий. Російський військовий також позначив на своїй сторіс інстаграм-сторінку Ганішова – @imam_.74

Варто зазначити, що, судячи з інших світлин та відео, які esenbaev.61 публікував в Instagram, на той момент він перебував на окупованій частині Запорізької області. Зокрема, він публікував фото, де в геолокації було зазначене окуповане місто Токмак.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 19 червня. Що українці традиційно робили цього дня, аби мати міцне кохання

п’ятниця, 19 червень 2026, 7:09

19 червня за новим календарним стилем (2 липня - за старим) - день пам'яті апостола Іуди, брата Господнього. Також цього дня згадують святого Зосима-бджоляра (Зосимус). За юліанським календарем вшановують преподобного Віссаріона, чудотворця Єгипетськог...

Як Трамп виліз із власноруч викопаної ями: Нафтовий мир з Іраном за $300 млрд і що з цього має Україна

п’ятниця, 19 червень 2026, 5:50

Після кількох місяців бойових дій, провалених дедлайнів і "останніх шансів" США й Іран підписали, як кажуть Штати, "Ісламабадський меморандум про взаєморозуміння" – рамкову угоду на 14 пунктів, яка має закрити одну з найдорожчих воєн останніх десятиліть