І ти, Бруте? Путіна знову принизив "союзник", - політолог

"Президент Казахстану Токаєв заявив, що його країна буде дотримуватися санкційного режиму у відношенні до Росії. Більше того, Токаєв каже, що Казахстан не буде використаний для того, щоби у якийсь спосіб Росія могла обійти антиросійські санкції", - пише політолог Сергій Таран на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Про це він сказав під час свого візиту в Німеччину. Можна було би подумати, що це він сказав лише з дипломатичних міркувань. Але ж, наприклад, Грузія, яку звикли вважати «прозахідною країною» публічно заявила, що не буде підтримувати санкційний режим. Мовляв це не в її інтересах!

А, от, Токаєв вважає, що в інтересах Казахстану підтримувати антиросійські санкції. І це той самий Токаєв, який утримався при владі ледь не завдяки Росії. Пам’ятаєте акції протесту минулого року, коли в Казахстані була оголошена операція ОДКБ «по охороні важливих об’єктів»? Тоді багато хто вважав, що після цих подій Токаєв буде одвічно зобов’язаний Росії і робити все, що скажуть у москві.

Але поки робить Токаєв все, що кажуть в Казахстані. Або, що іноді кажуть на Заході. А ще іноді – що кажуть в Пекіні.

Російські пабліки вже здіймають з цього приводу скандал. Але російське МЗС – навпаки, було максимально ввічливим і заявило, що сподівається, що дотримання Казахстаном антиросійських санкцій не вплине на розвиток казахсько – російських відносин.

Уявляєте? Дотримання Казахстаном антиросійських санкцій не вплине на розвиток казахсько – російських відносин! Росія вже не наважується навіть протестувати з цього приводу. Бо з усіма сусідами вже пересварилися і далі сваритися і лякати вже нема куди і нема чим! Ось так виглядає приниження путінської гордині сусідом, якого ще недавно вчора вважали «своїм».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Цей крок "Слуги народу" може стати фатальним: Чим небезпечна відставка Залужного, – Казарін

понеділок, 11 грудень 2023, 8:16

Підрив бойового духу сотен тисяч бійців і наслідки такого морального удару - схоже останнє про що замислюються ініціатори повалення главкома у високих київських кабінетах. Зміна популярного головкома може не призвести до успіхів на полі бою. І в цьому ...

Краще хай д*хнуть ніж розбігаються: Російське командування боїться нової хвилі дезертирства з українських фронтів і ускладнює і без того важкий стан своїх військ

понеділок, 11 грудень 2023, 7:52

Військове командування РФ запровадило для солдатів і офіцерів заборону на використання цивільних транспортних засобів у військових цілях. Військова прокуратура ворога намагалася конфіскувати всі позашляховики марки УАЗ в одному з підрозділів морської п...