
Відомий український актор та зірка фільмів "Дике поле", "Курсанти" та "Останній найманець" Олексій Горбунов розповів, яку пенсію отримує, передають Патріоти України.
63-річний чоловік зазначив, що більшу частину свого життя займається акторством. Однак це не допомогло отримати високу пенсію, тому зараз він опановує нові заняття. "Я 43 роки знімаюся в кіно, це 175 чи 177 фільмів. Точну цифру важко підрахувати. Ніколи б не подумав, але в свої 63 роки я став займатися стендапом. І скоро ще буду виходити з молодими на платформі для онлайн відеотрансляцій Twitch. Тому що пенсії немає, кіно – майже теж, а треба ж якось жити", - сказав Горбунов.
Актор також розсекретив і суму, яку отримує зараз від держави щомісяця. "Я дітям своїм кажу, що зараз складні часи і треба готуватися до всього. Це колись тато був зіркою, а зараз – тато на пенсії. А пенсія у тата – 3 400 гривень", - зізнався Олексій.
До слова, Горбунов народився в Києві та закінчив Київський інститут театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого. Згодом він почав грати в кіно та театрі. Олексій також активно знімався в країні-агресорці, але з 2014 року відмовився від усіх контрактів з росіянами.
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...
Кривавий некчема ще до 2022 року був переконаний, що назавжди увіковічив своє їм'я в ряду російських правителів як "кримський" - співставним з Катериною II, принаймні... Однак КГБ-шному третьорозряднику за здібностями хотілося стати другим Сталіним...