
Колишня українська адвокатеса Тетяна Монтян, підозрювана в колабораційній діяльності, пошкодувала, що загиблі російські оператори БпЛА Ернест та Гудвін не вбили свого командира - полковника ЗС РФ Ігоря Пузіка, який відправив їх на забій. І закликала російських солдатів вбивати своїх офіцерів, які посилають їх у м'ясні штурми. Про це пише український журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.
"Я б на їхньому місці грохнула Путі... Пузика і не пішла б на забій! Може тепер люди на це подивляться, і замість того, щоб іти на смерть, почнуть вбивати Пузиків. І правильно зроблять!" - зауважила Монтян.
При цьому вона ледве не обмовилася і не сказала Путіна замість Пузика. "Дуже добре. Розстріли офіцерів – саме те, що потрібно. Головне, не зупинятися. Все за сценарієм Першої світової", - прокоментував Казанський.
26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...
Ключова військово-логістична магістраль окупантів, що з'єднує Ростов-на-Дону з окупованими Маріуполем, Мелітополем та Кримом з кожним днем стає все більш смертоносною через посилення повітряного контролю українськими мвдлстрайками, зазначають Патріоти ...