
Колишня українська адвокатеса Тетяна Монтян, підозрювана в колабораційній діяльності, пошкодувала, що загиблі російські оператори БпЛА Ернест та Гудвін не вбили свого командира - полковника ЗС РФ Ігоря Пузіка, який відправив їх на забій. І закликала російських солдатів вбивати своїх офіцерів, які посилають їх у м'ясні штурми. Про це пише український журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.
"Я б на їхньому місці грохнула Путі... Пузика і не пішла б на забій! Може тепер люди на це подивляться, і замість того, щоб іти на смерть, почнуть вбивати Пузиків. І правильно зроблять!" - зауважила Монтян.
При цьому вона ледве не обмовилася і не сказала Путіна замість Пузика. "Дуже добре. Розстріли офіцерів – саме те, що потрібно. Головне, не зупинятися. Все за сценарієм Першої світової", - прокоментував Казанський.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...