"Я б не російські гроші вибирала, а смерть усьому російському бізнесу та його впливу на мізки європейських чиновників", - Олена Кудренко

"Міністерка фінансів Канади говорить, що російські мільярдери готові жертвувати мільярди на післявоєнне відновлення України в обмін на зняття санкцій. І начебто хтось там думає над цією пропозицією", - пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Це один варіант: мільярдери, які виплекали Путіна, який вбив мільйони людей - дарують нам гроші. Але вони, росіяни, і далі спокійно заробляють, спонсорують "русскій мір" і працюють на ринках Європи. І все продовжується, по колу, безкінечно. Виходить, що "русскій мір" ми не вбиваємо остаточно, а даємо йому змогу відкупитися. Наче тисячі українських життів мають ціну в рублях чи доларах - але ж вони безцінні. І це саме ми, українці, ризикуємо стати знову й знову жертвами. Вбитими, згвалтованими, пограбованими, приниженими. Бо санкції запросто знімаються в обмін на гроші.
Інший варіант - конфіскувати ці мільярди на користь України, і санкції не знімати. А якщо немає юридичних підстав конфіскувати - то знайти інші способи загнати Росію в боргову яму перед Україною на багато десятиліть вперед.
Бо досить легко приймати рішення про зняття санкцій, коли в тебе родичі не лежать під завалами зруйнованої будівлі. Чи коли від тебе до Росії тисячі кілометрів.
А нам треба так, щоб вже остаточно. Зруйнувати російські перспективи. Економіку. Армію. Шанси на відновлення сили та спроможність нападати на мирні українські міста. В кінці кінців, я б не гроші вибирала, а смерть російському бізнесу та його впливу на мізки європейських чиновників".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Наступний крок до ізоляції Москви: В очікуванні доктрини Байдена

середа, 29 червень 2022, 9:12

Навіщо лідер вільного світу збирається на Близький Схід. Джозеф Байден активізує відносини зі стратегічними партнерами США на Близькому Сході. Досягнення відповідних домовленостей може мати серйозні наслідки для регіональної безпеки, а в контексті прот...

"О самом "остром" направлении", - Машовець

середа, 29 червень 2022, 8:55

Противник продолжает свою оперативно-тактическую наступательную операцию на Донбассе, с целью окружить и разгромить часть Сил обороны Укарины в районе Лисичанска. В течение крайних суток на целом ряде участков, касаемо Лисичанского и Славянского направ...