"Я б не російські гроші вибирала, а смерть усьому російському бізнесу та його впливу на мізки європейських чиновників", - Олена Кудренко

"Міністерка фінансів Канади говорить, що російські мільярдери готові жертвувати мільярди на післявоєнне відновлення України в обмін на зняття санкцій. І начебто хтось там думає над цією пропозицією", - пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Це один варіант: мільярдери, які виплекали Путіна, який вбив мільйони людей - дарують нам гроші. Але вони, росіяни, і далі спокійно заробляють, спонсорують "русскій мір" і працюють на ринках Європи. І все продовжується, по колу, безкінечно. Виходить, що "русскій мір" ми не вбиваємо остаточно, а даємо йому змогу відкупитися. Наче тисячі українських життів мають ціну в рублях чи доларах - але ж вони безцінні. І це саме ми, українці, ризикуємо стати знову й знову жертвами. Вбитими, згвалтованими, пограбованими, приниженими. Бо санкції запросто знімаються в обмін на гроші.
Інший варіант - конфіскувати ці мільярди на користь України, і санкції не знімати. А якщо немає юридичних підстав конфіскувати - то знайти інші способи загнати Росію в боргову яму перед Україною на багато десятиліть вперед.
Бо досить легко приймати рішення про зняття санкцій, коли в тебе родичі не лежать під завалами зруйнованої будівлі. Чи коли від тебе до Росії тисячі кілометрів.
А нам треба так, щоб вже остаточно. Зруйнувати російські перспективи. Економіку. Армію. Шанси на відновлення сили та спроможність нападати на мирні українські міста. В кінці кінців, я б не гроші вибирала, а смерть російському бізнесу та його впливу на мізки європейських чиновників".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

ЗСУ оновили сили під Донецьком, росіяни потрапили в пастку - військовий експерт

п’ятниця, 2 грудень 2022, 21:00

Донецький фронт стабілізовано, триває перемелювання російських військ уздовж всієї лінії фронту, особливо під Бахмутом і Авдіївкою, повідомляють Патріоти України. Як розповів у бесіді Юлії Латиніної військовий експерт Роман Світан, в район Павлівки під...

"Бекашечка, бронєбойки, осколочки, гранати, мухи, підставочка під ДШКа. Все у нас є. Затарились": Бійці на передовій показали "лендліз від орків" (відео)

п’ятниця, 2 грудень 2022, 17:52

Українські воїни похвалилися захопленими на ворожій позиції боєприпасами. . Відеозапис зі своїми трофеями бійці виклали у соцмережі. . "Лендліз від орків. Бекашечка, бронєбойки, осколочки, гранати, мухи, підставочка під ДШКа. Все у нас є. Затарились ...