
Українська співачка Оля Полякова зізналася, що в юності дуже любила творчість Ірини Білик. У неї навіть був плакат з автографом знаменитості, який досі висить у її квартирі. У програмі "Музрум" Полякова назвала Білик "символом покоління 90-х", передають Патріоти України.
"Мені було 13 років. І я була її фанаткою", - зізналася Полякова.
Вона додала, що якось простояла в черзі п'ять годин, щоб отримати автограф Білик. "Іра Білик збирала стадіони. Вона була, як Земфіра в Росії. Вона була символом мого тінейджерського покоління", - розповіла артистка.
Крім того, Полякова зізналася, що була щаслива отримати автограф від своєї колеги і додала, що він досі висить у її старій квартирі. "Я завжди їй це розповідаю. Вона завжди мені каже: "Олю, ти вже не дуже молода жінка, перестань розповідати цю фігню", - додала Ольга.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...