
Очільник Кремля Володимир Путін вважає, що війна в Україні "йде за планом". Про це сказав кандидат політичних наук, експерт з Центральної та Східної Європи Іван Преображенський, передають Патріоти України.
Так звані "локальні" поразки російської армії Путіна не хвилюють. Він вважає, що виграє. І гадає, що виграє "в довгу".
"Я готовий на те, що декому з вас доведеться загинути" – приблизно так можна охарактеризувати його ставлення до народу. Усі мають піти на цю жертву, росіянам діватися буде нікуди", – зазначив експерт.
Очільник Кремля жертвує мобілізованими у великій кількості заради стратегічної переваги. Він сподівається, що у Заходу не вистачить військових запасів і готовності виробляти зброю в потрібній кількості, і в певний момент у нього виникне рішуча перевага, бо він, на його власну думку, готовий буде виробляти їх і мобілізовувати й надалі.
"Той факт, що російська військова промисловість померла ще до початку повномасштабного вторгнення, а весь військовий бюджет розкрадений – все це йому невідомо. Навіть якщо якісь факти стають відомими, він вважає, що це окремі недоліки, які можна подолати. Наприкінці року він розраховує на кінець контрнаступу, втрати частини окупованих територій, але не всіх. А з наступного року – на зниження західного постачання та російський контрнаступ. Я думаю, у нього така картина в голові", – зазначив Преображенський.
Ефективні далекобійні удари Сил оборони України по об’єктах в Росії почали суттєво змінювати ситуацію не лише на полі бою і на території країни-агресорки, але й у суто дипломатичному полі. Усі люблять підтримувати сильних – цим пояснюється зміна в рито...
На старовинних картах можна побачити драконів та морських чудовиськ. Всупереч поширеному міфу, ці зображення були не просто символами небезпеки, передають Патріоти України з посиланням на IFLScience. . У художній літературі нерідко можна зустріти згад...