Біля адміністрації підприємства меліоративних систем у Брестській області Білорусі з’явилася інсталяція “Я ❤️ПМС”, виконана у кольорах державного прапора цієї країни, інформують Патріоти України.
“Роботи багато, а так народ трохи розслабився, посміхнувся. Для жінок це означає одне, для працівників інше. Це для працівників насамперед”, - стверджує він.
Міняти неоднозначну абревіатуру директор не збирається. "А навіщо? Ми називаємось ПМС. Так називаються всі підприємства меліоративної галузі Білорусі. Нормальні люди зрозуміють, де ми працюємо, а решта… Тут можна 20 разів розшифрувати по-різному”, - впевнений директор ПМС.
Російські військові окупували село Вовче Покровського району Донецької області. Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState, передають Патріоти України. "Ворог захопив Вовче та просунувся в Яснобродівці, Красногорівці, біля Діброви та Желанного", ...
27 липня за новим церковним календарем (9 серпня за старим) - день пам'яті великомученика Пантелеймона, цілителя. За старим календарним стилем - день пам'яті святих отців шести Вселенських соборів і преподобного Стефана Махрищського. . Пантелеймон нар...