"Я неНЯВиджу людей!", - Кошак з суворою мармизою став зіркою інтернету (фото)

Кіт на прізвисько Кайро, породи канадський сфінкс, який знаменитий озлобленим виразом обличчя, стрімко набирає кількість шанувальників.

Фото: fakty.ictv.ua

Кожен день він радує користувачів своїм виразом обличчя в Instagram. Навіть господиня кота називає його гремліном. Все через дивні звуки, які він видає замість нявкання, з усмішкою розповідають Патріоти України посилаючись на Нескучные новости.

Кожне фото і відео з твариною супроводжує смішний коментар. Наприклад: "Не відволікай мене! Я покусаю твоє обличчя кожним зі своїх семи зубів".

Зараз на акаунт кота підписані 18 тисяч осіб, а кожен запис набирає близько тисячі лайків.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя "22 іюня" велику статтю від імені Путіна, - політтехнолог Голобуцький

середа, 23 червень 2021, 0:00

"Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя «22 іюня» велику статтю від імені Путіна «Бути відкритими, незважаючи на минуле». Ясно, що стаття німецькою – російською зробили хіба переклад на кремлівському сайті, власний електорат Путін не збирався знайо...

З архіву ПУ. Мерзенно, що "проста людина з народу" увібрала в себе все найгірше, що цей народ має, - блогер

вівторок, 22 червень 2021, 23:55

"Хочу обговорити одну дуже небезпечну для президента рису його характеру. Мстивість. Не така, як у Ліама Нісона в "Заручниці", не "але коли ти відмовишся її відпустити, я тобі обіцяю, я тебе знайду да вб'ю", ні", - пише у червні 2020 року Павло Поцелує...