І ось днями блогер несподівано публічно заявив про свій виїзд за кордон на своєму YouTube-каналі. За словами Олександра, він втік до столиці Польщі після того, як у його бік і його команди почали прилітати погрози від невідомих. Також Волошин розповів про побиття його охоронця й знахідку апарату для прослуховування у його авто. І додав, що поки не планує повертатися до України.
"Я міг би вже й не публікувати це відео, усі й так знають, що я виїхав. Я почав отримувати погрози від військових. Відразу скажу, що повертатися не планую. Мої люди мене підтримали. Кожна людина має право робити те, що вона думає, і те, що вона хоче. Ми маємо це сприйняти та рухатись далі", - сказав у своє виправдання блогер.
Тим не менш, у Мережі розгорілося чимало дискусій. Одні поставилися до блогера з порозумінням, а інші висловили тотальне обурення такою несправедливістю й розкритикували його за маніпулювання на чутливих темах, підміні деяких понять і фразах вирваних з контексту.
Як відомо, раніше Олександр Волошин неодноразово фігурував у скандалах. Зокрема, нещодавно після жахливого обстрілу росіянами дитячої лікарні "Охматдит" у липні його звинуватили у розкраданні грошей з благодійного збору, який він відкрив на своїй сторінці в Instagram, й поширюванні ворожих наративів. Після хейту знаменитість опублікував звіт і спростував чутки про привласнення коштів.
Втім, після власних роздумів Волошина про так зване "перемир’я з РФ" він все ж потрапив до бази "Миротворець" за "участь в актах гуманітарної агресії проти України" та "поширення російської пропаганди".
Своєю чергою, таку поведінку блогера прокоментувала його колега, інтерв’юерка й блогерка Раміна Есхакзай. Журналістка нагадала, як ще в липні пророкувала, що Волошин за допомогою "агресивного маркетингу" й "гри на емоціях людей" ще задовго готував юзерів до своєї втечі з України, що й трапилося.
Поки живі окупанти на півночі Харківщини нажахані втратами своїх військ і сприймають поранення та евакуацію з полю бою як щасливий квиток, єдина можливість ще пожити, зазначають Патріоти України. Ось який матеріал з цього приводу знайшов та переказав Ю...
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...