"Я працював кухарем олігарха зі списку Forbes": Герой "Пекельної кухні" розкрив секрети своєї роботи

Учасник реаліті Равшан Хамідов, який був особистим кухарем олігарха і розповів, які амплуа йому тільки не довелося приміряти.

Учасник реаліті 'Пекельна кухня' Равшан Хамидов

Перший сезон "Пекельної кухні" на Новому каналі тільки стартував, а його учасники відразу почали дивувати. Які тільки кухарі не прийшли на реаліті! І весільний ведучий, і поліцейський у відставці, і навіть колишній особистий кухар олігарха, передають Патріоти України.


Учасник реаліті Равшан Хамідов, який був особистим кухарем олігарха зі списку Forbes, поділився з журналістом FoоdOboz ексклюзивними історіями про свою роботу й розповів, які амплуа йому тільки не довелося приміряти.

Герой реаліті "Пекельна кухня" Равшан Хамідов

"Останні 10 років я пропрацював особистим кухарем. Готував для високопоставлених осіб та просто заможних людей", – розповідає Равшан Хамідов.

Працював особистим кухарем одного з українських олігархів, який входить у список Forbes. Це була ціла епопея. Він міг із вечора попросити одне, за годину до обіду все докорінно змінювалося. Продуктів не було, тому що ми їх купували на один день, щоб вони були свіжими. І за годину доводилося готувати з нуля.

Учасник реаліті зазначив, що ця робота була досить стресовою, але він отримував дуже хорошу заробітну плату.

Робота особистим кухарем хороша зарплатнею, проте потрібно вміти швидко думати, адаптуватися. А головне – смачно готувати й володіти величезним арсеналом технік.

Попрацювавши особистим кухарем, Равшан подався в бізнесмени й відкрив свій сендвіч-бар, та тут його чекали неприємності, але й вони його не зламали, а дали поштовх рухатися далі – й він запустив гастровечері та кулінарні майстер-класи.

Відкрив свій сендвіч-бар, усе йшло добре. Але в Києві ввели перший локдаун, і мій бізнес посипався. Довелося закритися назавжди, пропрацювавши лише два тижні. Але нічого. Перевів подих, піднявся й запустив гастровечері та кулінарні майстер-класи, які стали успішними!

На "Пекельну кухню" Равшан Хамідов прийшов, щоб стати ще сильнішим та професійнішим!

Равшан Хамідов

А ось чи зможе Равшан отримати 300 тисяч гривень виграшу та місце в ресторані Шефа Алекса Якутова – дивіться по понеділках о 19:00 на Новому каналі.

Джерело: Обозреватель
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Україна судиться з Росією: Чи буде покарано Кремль?

субота, 16 жовтень 2021, 7:25

У Гаазі Арбітражний трибунал розглядає справу про захоплення РФ українських військових кораблів і членів їхніх екіпажів. Ще трохи, ще недовго залишилося чекати, коли спеціальний арбітражний суд у Гаазі прийме рішення про свою юрисдикцію у справі Україн...

​Одна війна і так багато горя для родини Никоненко

субота, 16 жовтень 2021, 7:10

Рівно 2 роки тому, 15 жовтня 2019 року, від кулі снайпера на Донбасі загинула Ярослава Никоненко. Від самого початку війни дівчина була волонтером, допомагала армійцям на передовій. Де на той час служили її батько Сергій та молодша сестра Богдана. Серг...