"Я совершенно спокойно отношусь к возможной встрече Зеленского с Патрушевым", - Олексій Арестович

Перші особи можуть зберігати держтаємниці. Важливо тільки, щоб дурниць не наробили...
Олексій Арестович. Фото: соцмережі.

"На самом деле я совершенно спокойно отношусь к возможной встрече Зеленского с Патрушевым. У президентов работа такая - встречаться, в том числе, и тайно, а по конкретным визави - это уж как общество посчитает: допустимым конкретного персонажа или нет?", - пише військовий експерт Олексій Арестович на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"И обманывать нарід, осуществляя свою деятельность, президенты могут: для соблюдения гостайны.

Другое дело, что наши гаврики врать, как следует не научились. А значит, возникает подозрение, что и все остальные дела они делают с тем же приблизительно качеством - а вот это уже - прямая угроза нацбезопасности: при условии даже, что они встречаются с россиянами, преследуя цели защиты украинской государственности.

А поскольку и в этом никакой уверенности у нас нет, то история становится ещё печальнее. В общем, если их что-нибудь и сгубит (а сгубит обязательно) это не столько предательство, сколько глупость)".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"У мене дежавю, я таке бачив у Слов’янську після звільнення", - Аваков про звірство в Нових Санжарах

п’ятниця, 21 лютий 2020, 9:24

Глава МВС додав, що за подіями в Нових Санжарах “стирчать вуха політичної та бізнесової властивості”. Глава Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що останній раз бачив поведінку українців, подібну сьогоднішній в Нових Санжарах, у С...

"Українці кидають камені в евакуйованих з Китаю": Світові ЗМІ про хаос у Нових Санжарах

п’ятниця, 21 лютий 2020, 9:12

Протести в Нових Санжарах після евакуації близько 70 українців та іноземців з китайського Уханя, де вирує коронавірус, стали унікальним випадком такої агресивної зустрічі людей. Заворушення, сутички з поліцією та каміння, що летить у вікна автобусів з ...