
Глава Офісу президента Андрій Богдан жваво прокоментував звільнення заступника міністра економіки Світлани Панаїотіді. Повідомлення про свою відставку Панаїотіді опублікувала на сторінці у Facebook, інформують Патріоти України.
Колеги одразу кинулися підтримувати екс-міністра. Так, глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія написав їй зі сподіванням, що вона найближчим часом повернеться до влади, а колишній глава Офісу президента Андрій Богдан одразу прокоментував допис Арахамії. «Для того, щоб їх підвищити, вас потрібно повісити» – написав Богдан.
«Це подвійно смішно, бо саме Богдан привів Арахамію до влади і добився призначення головою фракції. Але після тотальної «єрмакізації» Офісу погляди Богдана на колишніх соратників дещо змінилися», – прокоментував дискусію журналіст Юрій Бутусов.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...