Українська телеведуча Леся Нікітюк зізналась, чи вільне її серце. Зокрема, знаменитість поспілкувалася з прихильниками в Instagram, вони ж і поставили їй відповідне запитання, передають Патріоти України.
Леся Нікітюк дещо збентежила своєю відповіддю. Ведуча зізналась, що нині вона перебуває у вільних стосунках. Однак або ж зірка таким чином пожартувала, зазначивши, що в неї немає другої половинки, або ж натякнула, що в з партнером у них не моногамні взаємини. "Конкретно зараз я у вільних стосунках", - відповіла Нікітюк.
"Я не проти пластики. Ви можете робити собі все, що захочете, головне – без перебору і щоб хороший хірург. Я хотіла собі коротші ноги, але потім зрозуміла, що з ногами все гаразд, хотіла груди, але чоловік сказав, що мої – кращі. Потім хотіла переробити ніс, але він теж всіх влаштовував. Просто ходжу до косметолога і на спорт", - жартома відповіла знаменитість.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...