Українська телеведуча Леся Нікітюк зізналась, чи вільне її серце. Зокрема, знаменитість поспілкувалася з прихильниками в Instagram, вони ж і поставили їй відповідне запитання, передають Патріоти України.
Леся Нікітюк дещо збентежила своєю відповіддю. Ведуча зізналась, що нині вона перебуває у вільних стосунках. Однак або ж зірка таким чином пожартувала, зазначивши, що в неї немає другої половинки, або ж натякнула, що в з партнером у них не моногамні взаємини. "Конкретно зараз я у вільних стосунках", - відповіла Нікітюк.
"Я не проти пластики. Ви можете робити собі все, що захочете, головне – без перебору і щоб хороший хірург. Я хотіла собі коротші ноги, але потім зрозуміла, що з ногами все гаразд, хотіла груди, але чоловік сказав, що мої – кращі. Потім хотіла переробити ніс, але він теж всіх влаштовував. Просто ходжу до косметолога і на спорт", - жартома відповіла знаменитість.
Російські військові окупували село Вовче Покровського району Донецької області. Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState, передають Патріоти України. "Ворог захопив Вовче та просунувся в Яснобродівці, Красногорівці, біля Діброви та Желанного", ...
27 липня за новим церковним календарем (9 серпня за старим) - день пам'яті великомученика Пантелеймона, цілителя. За старим календарним стилем - день пам'яті святих отців шести Вселенських соборів і преподобного Стефана Махрищського. . Пантелеймон нар...