Штурмова група 5-го штурмового батальйону 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка ЗСУ під час зачистки будинку виявила військових країни-агресора РФ, які ховалися в печі. Відповідне відео пресслужба бригади опублікувала 30 грудня у Facebook, передають Патріоти України.
Камери GoPro зафіксували, як українські захисники, перевіряючи приміщення на наявність противника, виявили трьох російських окупантів, які спочатку вдавали, що їх у будинку немає. Однак український штурмовик закликав загарбників здаватися, інакше він кине в них гранату. Окупанти погодилися здатися, вийшли з будівлі й лягли на землю.
Один із росіян спершу відмовився встати на вимогу бійця ЗСУ, бо в нього "ноги перебиті". Після фрази українського бійця: "Я вб'ю тебе зараз", яку військові назвали "цілющою", окупант одразу почав підводитися зі словами: "Я йду! Куди йти?"
Де саме це відбулося, у бригаді не уточнили.
Обережно, відео містить нецензурну лайку!
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...