"Я з ним після шоу бачилася частіше": Подруга Терена шокувала правдою про його стосунки з Інною Бєлєнь

Відома українська блогерка Олена Мандзюк розповіла правду про стосунки "холостяка" Олександра Терена та переможниці проєкту Інни Бєлєнь, передають Патріоти України.

За її словами, жодного роману між ними не було. Мандзюк додала, що вона частіше бачилася з Олександром, ніж він із переможницею проєкту після того, як у фіналі вручив їй обручку.

"Ці стосунки з переможницею, в яких він не був... Він у них не був! Я знаю, я бачила Сашу частіше, ніж він бачився з переможницею. Я розумію, які я серйозні речі кажу, але це кажу їх я, бо я бачила все це зі сторони", - переконує блогерка.

В інтерв'ю Аліні Доротюк Олена зазначила, що Бєлєнь вдавала з себе жертву, коли вони з Тереном повідомили про розрив публічно. Блогерка не вірить її сльозам, оскільки жодних переживань з приводу розставання не було.

"Я бачила, що з Сашею зробили після типу розставання! Стосунки, яких не було! Як поводилася переможниця, як вона грала жертву: "Я так страждаю, мені так важко через розрив, Саша це сказав". А стосунків немає! Така актриса, я просто взагалі в шоці сиділа", - додала Мандзюк.

Зазначимо, після фіналу 13 сезону шоу "Холостяк" Олександр та Інна заявили, що вони разом. Однак незабаром пара розлучилася. Між ними був конфлікт, який вони не змогли вирішити.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Відставка Стармера: чому британська криза може вдарити по Україні

вівторок, 23 червень 2026, 22:32

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...

кремлю терміново потрібні гроші, багато грошей ... - Костянтин Машовець

вівторок, 23 червень 2026, 21:36

Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...