
Поблизу Роботиного на Запоріжжі бійці Сил оборони вчотирьох відбили російський наступ переважаючих у кілька разів сил противника, Про це розповів український журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України.
"Це одна з недавніх спроб росіян зайти в Роботине на півдні Запорізької області. 24 орки висунулись на позицію 65-ої бригади на двох БМП і одній МТ-ЛБ. Українську позицію тримали всього чотири бійці. Мабуть, росіянам було відомо, що на цій точці бракувало сил. Четвірка прийняла бій. На нічному відео помітно, як одразу, після того, як відчайдухи почали косити орків з автоматів, на допомогу підключилась артилерія. Прилетіло в центр групи ворожих штурмовиків і по їхній техніці", — розповів Цаплієнко.
Він додав, що четверо українців просто розкатали російський наступ на Роботине, а також допомогли відбитися сусідам із 118-тої бригади, куди окупанти вже встигли прорватися.
"На ранок четвірка сміливців повитягувала з підвалів російських штурмовиків, яким повезло вціліти", — додав журналіст.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...