
Фахівці Центру спецоперацій «А» Служби безпеки провели чергову серію ударів по окупантах з допомогою дронів-камікадзе. «Тяжка броньована техніка, вантажівки з піхотою та боєприпасами, навіть ворожий безпілотник – спецпризначенці СБУ активно поповнюють перелік втрат росіян», – йдеться в повідомленні пресслужби СБУ.
СБУ зазначає, що «це лише невелика частина роботи наших воїнів» і «буде продовження».
Нагадаємо, авіація Сил оборони за добу завдала сім ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки противника. Протягом цієї доби нашими захисниками знищено два ворожі ударні БпЛА типу Shahed та 1 розвідувальний БпЛА типу «Орлан-10».
Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили два райони зосередження живої сили, чотири склади боєприпасів, станцію радіоелектронної боротьби, чотири артилерійських підрозділи на вогневих позиціях та ще чотири важливі цілі противника.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...