Як котяча акула "ходить" акваріумом: Науковці показали рідкісне відео

Учені з Атлантичного університету Флориди опублікували відео з дитинчам рідкісної еполетної котячої акули. На кадрах видно, як тварина пересувається акваріумом у незвичний спосіб – акула буквально крокує дном, передаютьПатріоти України.

Для такого способу пересуванні цей різновид акул використовує плавці, розповіла виданню Livescience доцент університету Маріанна Портер. "Під час відливу, коли риф оголюється, ви можете побачити, як вони ходять ним", – заявила Маріанна Портер, яка вивчає пересування риб.

Вона з'ясувала, що котяча акула може "проходити" до 27 м у пошуках оптимального місця, де можна перечекати відлив.

В Атлантичному університеті Флориди пояснюють важливість свого дослідження тим, що попри глобальне потепління та звуження ареалів проживання необхідно краще вивчати адаптаційні механізми тварин.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​Т-90 проти Abrams: "Оценив ВТУ танков рф и США, многие российские генералы поседели", - Коваленко

субота, 25 березень 2023, 5:00

В далёком 2007-м году председатель НТК БТВТ Главного автобронетанкового управления мо рф А.И. Адамчук сделал доклад, от которого у многих тогдашних российских генералов поседели волосы на голове. Так, на конференции в Омске он предоставил оценки ВТУ т...

​Спеціальна воєнна операція іде строго по плану... - Свирид Опанасович

субота, 25 березень 2023, 3:00

Спеціальна воєнна операція іде строго по плану, пункт за пунктом наближаючи фінальну сцену, у якій... Джерело