Як швидко перевірити натуральність сиру в домашніх умовах

Швидко і доступно відрізнити якісний сир від продукту з домішками можна у домашніх умовах.

Якісний сир буває складно знайти через жадібність виробників, які домішують туди все що тільки можна: крохмаль, воду, рослинні жири і навіть... вапно, інформують Патріоти України. Особливо грішать цим торговці на ринках, прагнучи до великих об'ємів і виторгу.

Але є чіткі вимоги, як повинен виглядати, пахнути і якого смаку повинен бути хороший сир. За кольором і консистенцією продукт повинен бути білим або ж кремовим, рівномірним по своїй масі, а за жирністю від 9 до 18 %. Все інше - сирний продукт, який тільки засмутить вас своїми смаковими якостями. Після вивертів і хитрощів виробника виходить не надто корисне сирне місиво.

Що ж додають у сир, щоб його стало більше?

Виробники часто грішать такими інгредієнтами:

  • вода,
  • кефір,
  • білок соєвого типу,
  • рослинні жири,
  • крохмаль,
  • добавки фруктового типу,
  • вапно.

Вапно, звичайно ж, часто-густо в сир не кладуть, але випадки були.

Як відрізнити натуральний сир від підробки?

Звичайно ж, точніше всього буде звернутися в лабораторію. Але не всі захочуть возитися і витрачатися, тому розповімо про прості способи.

"На око"

Візуальна оцінка - перше, що ви повинні зробити при оцінці продукту. Якщо колір сиру відмінний від білого або кремового, а консистенція нерівномірна, швидше за все перед вами якась суміш незрозуміло чого.

Понюхати й спробувати

Таким чином вдасться відрізнити сир із сухого молока. У такого запах і смак дуже слабо виражені.

Чи є крохмаль і інші радощі

Крохмаль - один з найулюбленіших у фальсифікаторів. Візуально його не побачиш, але можна зробити це за допомогою краплі йоду. Якщо сир посинів, перед вами сир з крохмалем.

Цікаво, що така перевірка ефективна і для виявлення води, кефіру, білка соєвого типу, вапна і фруктових добавок, які могли додати при виробництві сиру. Йод повинен залишатися "кольору йоду".

Рослинні жири

Цей спосіб займе трохи більше часу. Якщо залишити шматочок сиру в кімнаті, продукт з такими добавками покриється плівкою жовтого кольору, але смак і запах залишаться такими ж. А ось натуральний сир змінить свій смак і запах при кімнатній температурі, бо почав би киснути.

На рослинні жири можна швидко перевірити, наливши трохи окропу в ємність з сиром - рослинна олія вийде плямами назовні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Ермак полностью разрушил оплот сопротивления газовому гиганту РФ. "Нафтогаза" больше нет", - блогер

п’ятниця, 17 вересень 2021, 3:00

"Вчера три независимых члена Наблюдательного Совета Нафтогаза подали в отставку. Я хочу детально объяснить почему это произошло, ПОЧЕМУ ИМЕННО СЕЙЧАС, и чем нам всем это грозит. Это очень важно. Поверьте мне, ЭТО КОСНЕТСЯ КАЖДОГО ИЗ ВАС. Поехали", - пи...

"Виявляється, з українців беруть гроші "за доставку", бо з "Газпрому" беруть гроші за транзит українською ГТС", - політтехнолог Голобуцький

п’ятниця, 17 вересень 2021, 0:00

"Утриманець Кремля Герус, лобіст російських продавців електрики (і не тільки), видав щойно Мосейчук в "Праві на владу" геніальне обґрунтування того, що "Нафтогаз" лупить з кожного домогосподарства, до якого підведено газогін (зауважте - саме "до якого ...