"Як скажений кіт, що упився валер'янки": Злий Одесит спрогнозував, чи готовий Путін віддати Луганщину заради півдня

Президент Росії Володимир Путін не готовий віддати Луганську область майже без бою, щоб утримати Південний плацдарм – Херсонську та Запорізьку області. Впевненість у цьому висловив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко (Злий Одесит), передають Патріоти України.

"Зараз на Донбаському плацдармі зосереджені підрозділи 1 і 2 АК, 2, 5, 8, 29, 36, 58, а так само 90 ТД, підрозділи 1 ТА, недоноски 3 АК та інший різношерстий набрід типу зеків ПВК "Вагнер"... Донбаський плацдарм одноразово, особливо після втечі з Харківської області, був насичений великим числом підрозділів РОВ. І мета їхня одна – утримання плацдарму за всяку ціну, у першу чергу у вигляді кількісної маси. Це схоже на готовність зливу? Ні", – вважає експерт.

На його думку, скоріше, це схоже на відчайдушну спробу утримати плацдарм. "На Південному плацдармі ми можемо бачити концентрацію підрозділів 1 АК, 5, 8, 35, 36, 49 ОВА, 22 АК, а так само представників 3 АК. Тобто, тут, більш-менш система управління стабільна, але не на правому березі Херсонщини. Проте, відмінність від Донбаського плацдарму відчутна. Так само, відчувається і намір РФ сконцентрувати основний оборонний ресурс на Запорізькій локації, щоб не допустити прорив на Лівобережну Херсонщину і, раптово, південний напрямок Донеччини", – додав Коваленко.

Він упевнений, що Путін не буде "зливати" Луганську область: "Він буде триматися за кожен плацдарм як скажений кіт, що упився валер'янки, тримається за фіранки, від яких його намагаються відірвати".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"На Володимира Макея покладали надію на діалог із Заходом": Білоруський журналіст - про раптову смерть міністра МЗС

субота, 26 листопад 2022, 21:00

Валерій Калиновський, журналіст білоруської служби Радіо Свобода, зазначив, що Макей був дуже наближений до Лукашенка протягом останніх 20 років, передають Патріоти України. Валерій Калиновський дав коментар щодо повідомлення від 26 листопада про смерт...

"В росіян є очікування, що пошкодження енергетичної системи України вплине на наших військових", - аналітик Defense Express

субота, 26 листопад 2022, 20:27

Аналітик Defense Express Сергій Згурець переконаний, що удари росіян по енергетичній інфраструктурі України ніяк не впливають на лінію фронту. Таку думку він висловив в етері телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України. "Обстріли цивільної та енер...