Військовий експерт Владислав Селезньов оцінив важливість створення українських морських дронів Magura V5 для війни з російським агресором. Потужна армія дронів-камікадзе дозволить заблокувати кораблі РФ в бухтах і посилювати тиск на незаконно побудований Кримський міст, передають Патріоти України.
Крім того, за словами Селезньова, нам є над чим працювати в частині посилення тиску на ворожі лінії комунікацій, в тому числі на Кримський міст.
"Адже очевидно, що чим швидше ми знищимо цю споруду як інфраструктурну складову проекту із забезпечення російських військ у тимчасово окупованому Криму і відповідно в Херсонській та Запорізькій областях, росіяни втратять ту саму ресурсну базу. Вони втратять можливість оперативно отримувати все те, що їм необхідно для протидії українській армії, яка знаходиться в стані контрнаступу", – додав він.
Експерт погодився, що той факт, що дрон є повністю українською розробкою, дозволить українському командуванню вирішувати, як і де його використовувати. Обмежень, які додаються до поставок західного озброєння, в цьому випадку немає.
"Безумовно, тут позиція нашого головнокомандувача генерала Валерія Залужного абсолютно чітка і недвозначна: ми маємо право завдавати ударів по території противника, по його об'єктах. Адже не ми почали цю війну, не ми прийшли на чужу територію. Саме до нас ворог прийшов зі зброєю в руках, щоб вбивати, грабувати, ґвалтувати. Тому всі російські об'єкти є законними цілями, і ми будемо використовувати весь той інструментарій, який нам доступний, для того щоб цю місію виконати", – резюмував Владислав Селезньов.
"Коли я писав блог по вбивству Фаріон, то зразу сказав, що ви будете здивовані вбивцею і мотивами", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України. "Зараз бачу сміхуйочки з приводу, що наступною жертвою мав бути Макс Бужанський. Про ...
Лідери козацтва пізніших часів відтіснили в пам'яті народу відчайдушного і умілого отамана, що з купкою запорожців став одним з вершителей доль Східної Європи і підняв роль українського козацтва до небувалих до того висот, перевершивши Байду Вишневецького