"Як це так? Ну що за лікарі?": Актриса Денисенко зі сльозами розповіла про перенесену операцію

Відома актриса Наталка Денисенко зі сльозами розповіла про те, що перенесла операцію. Їй мали видалити зуби, але усе закінчилося не так, як хотіла зірка, зазначають Патріоти України.

"Друзі, це п*здець! Мені видалили замість того зуба, що у мене болів, інший зуб, що взагалі мене не тривожив. Як це так? Ну що за лікарі?" - поскаржилася Денисенко.

За словами актриси, вона розуміє свою провину. Денисенко запізнилася на операцію, а тому лікарі вирішили видалити їй лише один зуб, адже анестезіологи поспішали до військового.

"Історія така. Я запізнилася на операцію. Я мала видаляти два зуби, один мене тривожить, він болить. Я прокидаюся після операції, а у мене тільки один зуб вирвали. Лікар каже: "Анестезіологи просто поспішали на операцію до військового, і ми вирішили видалити вам один зуб, тому що ви запізнилися". Але річ у тому, що тоді треба вирвати той зуб, який мене тривожить... Я дуже засмучена.... Я дуже поважаю наших військових, я дякую їм за захист. Я розумію, що це дуже важливо. Але чому б не почати з зуба, який у мене болить, і не вирвати його?" - розповіла актриса.

Денисенко зазначила, що заплатила за операцію чималі кошти. Нині вона шукає клініку, яка видалить їй другий зуб, який досі болить.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 29 листопада: що категорично не можна робити у Парамонов день. Ритуал на везіння і щастя

середа, 29 листопад 2023, 7:05

Православна церква України 29 листопада за новим стилем вшановує пам'ять мученика Парамона і ще 370-ти мучеників, яких стратили язичники, а також преподобного Акакія Синайського і преподобного Нектарія з Києво-Печерської Лаври. За старим стилем в цей д...

Росія більше не матиме перемог в Україні, - Wall Street Journal

середа, 29 листопад 2023, 6:15

2024 рік американські авторитетне американське видання називає переломний у війні в Європі. Видання The Wall Street Journal у новому матеріалі, присвяченому російсько-українській війні, вважає, що Росії не вдасться досягти значних перемог на фронті. І ...