"Як правило радянські вино-горілчані магазини розміщувались в готельних будівлях і слугували справжніми гніздами для алкоголіків. Вони курсували по алко-ланцюжку: столик з доміно-вино-горілчаний магазин-прийом склотари", - написав Мірович.
Пропонуємо переглянути фотопідбірку зроблену у 1970-х роках. Ілюстрації яскраво говорять про те, як насправді в СРСР боролися з п'янством.
Найчастіше вино-горілчані магазини відкривалися в середині житлових дворів хрущовської та брежнєвської забудови.
"Думаю, багато із вас пам'ятають, як пом'яті товариші у майках-алкоголічках і драних спортивних штанях вешталися такими дворами", - додав Максим Мірович.
Слід додати, що радянських алкоголіків часто у той час "клеймили" на роботах або відправляли у лікувально-трудові профілакторії.
"Однак все було безрезультатно. Народ пив все більше і більше. Черги за алкоголем ставили все довшими", - написав блогер.
Народне свято 10 квітня відоме під назвами Терентій маревний, Іларіонів день, Іларіон - виверни голоблі. 10 квітня віряни за новим стилем (23 квітня за старим) вшановують пам'ять мучеників Терентія, Максима, Олександра і Феодора, а також патріарха Гри...
У мережі з'явилися кадри з проривом Збройних сил України у Бєлгородську область РФ. Йдеться про військових 225 окремого штурмового полку (225 ОШП), який раніше був батальйоном, але його розширили. Відповідним відео поділився 225 ОШП у Telegram, передаю...