У зв'язку із запровадженням військового стану на місяць через наступ російських військ на нашу територію, права громадян можуть зазнавати певних обмежень. Мається на увазі вилучення власності громадян для оборонних потреб держави у певних випадках.
Чи є привід для хвилювання та за яких умов можуть вилучити авто, передають Патріоти України.
В умовах військового стану військове командування може здійснювати, зокрема, примусове відчуження (реквізицію) майна, що перебуває у приватній власності мешканців, згідно зі ст.41 Конституції України, ст.353 ЦК України, ст.8 ЗУ "Про правовий режим військового становища" (далі - Закон 389) та ст.3 ЗУ "Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму військового або надзвичайного стану" (далі - Закон 4765).
Так, конфіскація майна у воєнний час справді може бути лише за 4 обов'язкових умов:
Наголошується, що держава не має мети тотального позбавлення майна мешканців, а подібне можливе лише у виняткових випадках. Наміри осіб щодо вилучення авто з порушенням однієї з 4-х умов незаконні. Такі дії не відображають політичного курсу держави та з боку її службовців здійснюватися не можуть.
Водночас, держава не в змозі гарантувати належну поведінку членів воєнізованих формувань супротивника та несумлінних жителів. У разі дії ініціатора є самовільними, а застосування примусу – кримінально караним.
У фонді «Захисники Вітчизни», яким керує двоюрідна племінниця Путіна, запропонували сім'ям ліквідованих окупантів взяти участь в акції «Листівка пам’яті солдата» і здати гроші на виготовлення фотографій. Про це повідомляють росЗМІ, передають Патріоти У...
"А от дарма Путін у 2022-му вибрав був Стамбул для своїх переговорних «захцянок». «Не по чину» взяв. Ні, задум то зрозумілий: бліцкріґнути Київ «на хапок», оголосити себе, згідно з 20 літ тиражованим рашапропаґандою «пророцтвом Ванґи», «новим Володимир...