"​Яка радість дивитись відео, де чиїсь кордони закриті, а біля них на багато-багато кілометрів скупчилися російські автівки. І їх не пускають", - Олена Кудренко

"Яка радість дивитись відео, де чиїсь кордони закриті, а біля них на багато-багато кілометрів скупчилися російські автівки. І їх не пускають. А вони не мають вибору, окрім як повертатися назад. А там, звісно, одна дорога - на смерть до України", - пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"І тут згадую історію - що ми майже весь час вирішували проблеми цієї самої "росії", як би вона не називалася. Спочатку ми їх обігрівали своїм газом, потім годували своїм зерном. Ми клали життя за їх імперські забаганки, а тепер російські втікачі, вже обурені на Путіна, мріють: "палучітца у Украіни, палучітца і у рассіі". Як вони казали під час нашого Майдану.
Як їх "опозиція" сподівалась отримати якийсь відголосок і у власній країні. І ті, що виїжджають, напевно сподіваються, що до їх повернення хтось щось в їх болоті змінить на краще. Щоб або Путін отримав перемогу без них, або Путіна хтось прибрав, або вмовив відмінити призов - але головне, що без їх участі. І тому багатокілометрові черги автівок до Грузії, яка, якщо вірити новинам, з цього понеділка припиняє пускати до себе цих горе-сусідів.
Якось набридло весь час вирішувати чужі проблеми. Може, самі? Як Дагестан? Краще пізно, ніж ніколи.
P.s. пишуть, що Грузія дозволила пішки, а Дагестан наче здувся. Дива не сталося".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все - Lana Zerkal

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:42

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...

Рішення російського командування спровокувало полювання на власні мобільні вогневі групи: Чому істерять Z-воєнкори й де зараз найгарячіше, - Злий Одесит

п’ятниця, 26 червень 2026, 15:28

У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...