Які з електромобілів Porsche перейдуть на батареї з кремнієвим анодом

Porsche отримають акумуляторні блоки нового покоління. Правда, не всі.

Компанія планує перевести всі свої електричні моделі на батареї з кремнієвим анодом. Про це німецька марка повідомила під час конференції Power Day, присвяченої розвитку акумуляторних технологій, передають Патріоти України.

Першими батарею з кремнієвим анодом отримають лімітовані та гоночні автомобілі. Її розробка ще не завершена, але вже відомо, що акумулятори нового покоління отримають принципово іншу «хімію», завдяки якій зможуть працювати при температурі вище 75 °C. Очікується, що осередки з кремнієвим анодом дозволять істотно збільшити швидкість зарядки та щільність зберігання енергії.

Серійне виробництво нових батарей налагодять в Європі. Імовірно, на «гігафабриках», які планує побудувати Volkswagen Group. Як повідомили в концерні, їх буде шість. Перші дві з’являться у шведському Шелефтео та німецькому Зальцгіттері.

Також Porsche оголосила про створення мережі фірмових зарядних станцій для електромобілів. Їх встановлять уздовж великих європейських автомагістралей. Зарядки Porsche доповнять існуючі пункти Ionity, але будуть відрізнятися оформленням. Кожну станцію обладнають декількома точками зарядки (від 6 до 12) потужністю мінімум 350 кВт, а також зоною відпочинку, доступ до якої буде відкриватися зі смартфона.

Джерело: Електровісті
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Безглуздість: Поки з Закарпаття в Угорщину пливуть пляшки, Україна купує у неї пластмасу

середа, 23 червень 2021, 8:10

Як українські підприємці заробляють на переробці вторинної сировини та чому її ввозять з-за кордону? Навіщо Україна купує сміття з інших країн та як українські підприємці заробляють на переробці вторинної сировини, яку ми щодня викидаємо на смітник. Ко...

Думку про те, що можна пити помірно, спростовано: Вчені довели, що будь-яка доза алкоголю шкодить мозку

середа, 23 червень 2021, 7:50

Дослідники з Оксфордського університету вивчили взаємозв'язок між самооцінкою споживання алкоголю приблизно 25 тис осіб в Великобританії і скануванням їх мозку. Давно відомо, що вживання алкоголю погано впливає на здоров'я людини. Думка про те, що можн...