
У Курській області російських солдатів озброїли північнокорейськими кулеметами Тип-73. Про це написав у своєму блозі ізраїльський аналітик Ігаль Левін, передають Патріоти України.
"Імовірно, ці кулемети поставлені саме російським частинам, а не північнокорейському контингенту. Про використання російськими північнокорейського озброєння відомо вже давно, зокрема, цим промишляла ще "Група Вагнера". Однак про стрілецьку зброю з КНДР, тим більше "екзотичну", до цього моменту повідомлень не було”, - зазначив блогер.



Ця модель є гібридом конструкцій радянського ПК та чехословацького Vz. 52, має схожість з відомим англійським кулеметом часів Другої світової війни Bren. Тип-73 прийнятий на озброєння армії КНДР у 1973 році та застосовувався у конфліктах на Близькому Сході.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...