
У Курській області російських солдатів озброїли північнокорейськими кулеметами Тип-73. Про це написав у своєму блозі ізраїльський аналітик Ігаль Левін, передають Патріоти України.
"Імовірно, ці кулемети поставлені саме російським частинам, а не північнокорейському контингенту. Про використання російськими північнокорейського озброєння відомо вже давно, зокрема, цим промишляла ще "Група Вагнера". Однак про стрілецьку зброю з КНДР, тим більше "екзотичну", до цього моменту повідомлень не було”, - зазначив блогер.



Ця модель є гібридом конструкцій радянського ПК та чехословацького Vz. 52, має схожість з відомим англійським кулеметом часів Другої світової війни Bren. Тип-73 прийнятий на озброєння армії КНДР у 1973 році та застосовувався у конфліктах на Близькому Сході.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...