"Реакції наших коментаторів часто схожі мені на поведінку дітей у магазині", - пише український блогер та журналіст Роман Шрайк у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України, та продовжує:
"- Купи мені ось це! Ну купи!
- (Довге пояснення, чому не можна.)
– А я хочу! Хочу! Хочу! Хочу!
Єдина відмінність у тому, що діти не починають ненавидіти своїх батьків за відмову, ну хіба що ненадовго, а от ми кого тільки їб...натським словом "куколд" не обзивали. На жаль, емоційні вимоги, претензії та образи в реальному світі працюють погано. На третьому році війни так точно.
Погляньмо на ситуацію з Північною і Південною Кореями.
Південна Корея давно позначила, що її хвилює, – щоб Росія не дала КНДР свої ракетні технології. Тому що обстріли її території більш просунутими ракетами – це реальна загроза.
Тому вони кажуть Росії:
– Якщо ви дасте КНДР технології, ми дамо Україні зброю. А вона у нас є.
На цьому історія тимчасово затихає. Росія не дає КНДР технології, Корея не дає Україні зброї.
Зараз, коли КНДР скеровує солдатів, Південна Корея обурюється, але відповідь набагато розмитіша. Мовляв, ми маємо різні сценарії відповіді, може, навіть постачання зброї.
Чому б Кореї не доправити зброю одразу? Проста відповідь – "куколди"!
Складна відповідь – якщо Корея доправить Україні зброю, ніщо не стримуватиме Росію від надання КНДР омріяних технологій. Тобто зросте ймовірність того, чому намагається запобігти Корея.
А отже, якщо Корея у відповідь на скерування кндрівських солдатів щось і може нам дати, то точно не "наступальну зброю".
Але сьогодні з'явилася новина від Буданова, що РФ уже передає КНДР технології для тактичної ядерної зброї малої потужності та систем запуску підводних ракет. Якщо ця інформація підтвердиться і якщо це саме ті технології, яких боялися в Кореї, ситуація стане цікавішою.
Ця історія лише приклад. Між західними країнами і Росією є ціла купа взаємостримувальних умов, які йдуть далеко за межі російсько-української війни. З недавніх прикладів – загроза передання "Оніксів" хуситам. І все це враховується у складному балансі загроз, які переплітаються. Але якщо не хочете приймати світ таким, яким він є, у вас завжди є проста відповідь".
"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...
Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...