"Якщо пропутінська нечисть намагається дестабілізувати ситуацію всередині Держави": Ярош повідомив про створення Штабу оборони Дніпра

"У час, коли загроза нашій Державі не зменшується, а навпаки, збільшується... Коли поряд із зовнішніми ворожими чинниками, усіляка пропутінська нечисть намагається дестабілізувати ситуацію всередині Держави", - пише політик та громадський діяч Дмитро Ярош на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Тоді, форпост української державності - місто Дніпро - показує приклад єдності, тоді українські патріоти, як і у 2014-му році, об’єднуються та створюють структури для захисту Державності та відновлення територіальної цілісності.
«Захистимо Україну! Створено Штаб оборони Дніпра. У зв’язку зі зростанням загрози повномасштабної агресії Кремля дніпровські патріотичні сили, заявляють про об’єднання зусиль для захисту Дніпра та України. Мобілізація народу, організація превентивного захисту міста від діяльності зовнішнього і внутрішнього ворога та посилення відповідних державних структур є одними із завдань Штабу захисту Дніпра та загону добровольчоі територіальної оборони...» - сказано у повідомленні активістів.
Я цілком підтримую такі дії українських патріотів, бо коли прийняття та реалізація надважливих законів «Про територіальну оборону», «Про зброю» тощо саботуються і максимально затягуються, тоді небайдужі громадяни беруть на себе конституційний обов’язок захищати Державу. Слава Україні!"
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Між вогнем і парканом з колючого дроту: Стадо оленів чудом врятувалося з вогняної пастки (відео)

четвер, 5 серпень 2021, 7:50

Олені злякано металися з боку в бік і не знали, куди їм подітися. В американському штаті Монтана стадо оленів потрапило в пастку між вогнем і парканом з колючого дроту. Про це повідомляє Telegram-канал Life SHOT, інформують Патріоти України. . Відзнач...

Суто українські предмети побуту, які використовуються і на сьогодні (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 7:30

Навіть прості побутові речі використовували сторіччя тому. Творці велосипеда чи літака справді мали докласти багато зусиль, щоб втілити задум в життя. А от зараз придумати щось просте й величне складніше. Навіть прості побутові речі використовували ст...