
"У час, коли загроза нашій Державі не зменшується, а навпаки, збільшується... Коли поряд із зовнішніми ворожими чинниками, усіляка пропутінська нечисть намагається дестабілізувати ситуацію всередині Держави", - пише політик та громадський діяч Дмитро Ярош на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Тоді, форпост української державності - місто Дніпро - показує приклад єдності, тоді українські патріоти, як і у 2014-му році, об’єднуються та створюють структури для захисту Державності та відновлення територіальної цілісності.
«Захистимо Україну! Створено Штаб оборони Дніпра. У зв’язку зі зростанням загрози повномасштабної агресії Кремля дніпровські патріотичні сили, заявляють про об’єднання зусиль для захисту Дніпра та України. Мобілізація народу, організація превентивного захисту міста від діяльності зовнішнього і внутрішнього ворога та посилення відповідних державних структур є одними із завдань Штабу захисту Дніпра та загону добровольчоі територіальної оборони...» - сказано у повідомленні активістів.
Я цілком підтримую такі дії українських патріотів, бо коли прийняття та реалізація надважливих законів «Про територіальну оборону», «Про зброю» тощо саботуються і максимально затягуються, тоді небайдужі громадяни беруть на себе конституційний обов’язок захищати Державу. Слава Україні!"
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...