Якщо у платіжці за травень не відображена субсидія: У Мінсоцполітики попередили українців про важливі зміни

​Міністерство соціальної політики України повідомляє, що в Україні йде процес перепризначення субсидій на новий період.

Про це передає прес-служба міністерства, повідомляють Патріоти України.

«Якщо в платіжці на оплату комунальних послуг за травень не відображена субсидія, хвилюватися не варто. Швидше за все, місцеве управління соціального захисту населення через велику кількість субсидіантів не встигло опрацювати інформацію - доходи за новий період, склад зареєстрованих осіб, перелік житлово-комунальних послуг і тарифи в місті, - яка необхідна для перепризначення субсидій на новий сезон», - відзначається в повідомленні. Зазначено, що субсидія обов'язково буде нарахована заднім числом, а субсідіантам рекомендується платити обов'язковий платіж за травень в такому ж розмірі, як в квітні.

Також повідомляється, що якщо раніше при розрахунку розміру субсидії враховувалися доходи за минулий календарний рік - з січня по грудень минулого року, то з 1 травня 2017 року враховуються за останні 4 квартали, що передують місяцю, з якого призначається субсидія.

«Тобто в травні-червні в процесі перепризначення українцям субсидій на новий період - 2017-2018гг - субсидіантам врахують їх доходи не за весь 2016-й рік, а за три квартали 2016 року і один квартал 2017 року. Новим субсидіантам врахують доходи за попередні чотири квартали з моменту оформлення заяви і декларації», - запевнили в Мінсоцполітики.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Экономическая катастрофа близко: пирамида из долговых обязательств Украины рухнет, а за ней и курс гривни", - експерт

понеділок, 17 травень 2021, 16:29

"Вопреки ожиданиям и вопреки тому, что по прогнозу, заложенному в расчетах бюджета, до конца года курс гривны достигнет 29 гривен за доллар, вдруг начался откат. И на сегодня все украинские валютчики - и банковские, и работающие в бизнесе - пребывают в...

Ісландський вулкан Фаградальсфьядль прокинувся - і його виставили на продаж

понеділок, 17 травень 2021, 15:44

Вчені кажуть, що вулкан Фаградальсфьялл може вивергати лаву роками. Його відвідали вже понад 10 тисяч туристів. Ісландська сім'я, що володіє землею, на якій знаходиться вулкан Фаградальсфьядль, що прокинувся в березні, вирішила виставити ділянку на про...