Явно із заздрості до сучасних українських композицій: "Руссо-художник" намалював Цоя у формі окупанта на тлі руїн українського села (фото)

"Руссо-художник (хоча скотина - етнічний українець) Алєксєй Сєрґієнко намалював Цоя у формі окупанта на тлі руїн українського села. Явно із заздрості до сучасних українських композицій з мілітаризованим Кобзарем, Лесею, Каменярем... Росіяни ж свого нічого не мають і не можуть зробити - тільки вкрасти чи змавпувати", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжив:

"Хтось з "хороших русскіх" намагається це висміяти чи обурюється: мовляв, це брехлива маніпуляція, "Цой був завжди проти війни, зокрема в Афгані, яку він застав". Насправді байдуже.
Цой [Висоцький, Тальков, вписати інше] - повноцінний комбатант "русского міра". Це один з якорів, що тримає совок в головах українських громадян. Ланцюг, що тримає в купі "общей історіі" навіть після обстрілів. Інструмент культурної і ідеологічної інвазії і переділу світоглядних кордонів континенту.
Адже Європа дійсно цілком очевидно поділяється на терени, де "Цой жив" (чи принаймні знають, хто це, і пам'ятають хоч одну пісню), - і терени, де уявлення не мають, хто це. І це повністю повторює мапу ворогів і союзників України.
Так що дуже хороша і правильна картина, котру треба регулярно демонструвати українцям: Цой теж вбиває, бо це "русскій мір".
--
Наші "культурні комбатанти" теж воюють в головах, причому не тільки наших, але й союзників. Вони захищають від культурної інвазії окупантів, від "русского міра". Хоча той же Андрій Хливнюк примудряється "вибивати русскій мір з голови" не тільки метафорично, але й цілком конкретними кулями в окупантів. І він не один такий.
Музика - це політика. І геополітика. І війна. І дипломатія. І багато чого ще. Спорт, зрештою, теж. Та все...".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Доки грім не вдарить, селянин не перехреститься. А з 2014 року грім вдарив не дуже сильно. Захоплення Криму та частини Донбасу населення не вважало за велике лихо", - блогер-одесит

субота, 20 серпень 2022, 0:32

"Наразі дуже модно міркувати що до попередження про війну. Чи добре, що американці почали з осені минулого року, а ми, не піддаючись паніці, тримали курс гривні на замку? Що краще, провести мобілізацію напередодні вторгнення, чи після ранку 24 лютого?...

Більше військових підприємств України за кордоном – більше "бавовни" в росії, – волонтер

субота, 20 серпень 2022, 0:00

Україна має вже зараз вживати заходів для відродження та розвитку вітчизняного військово-промислового комплексу. . Зокрема, створювати підприємства за кордоном разом з країнами ЄС та локалізувати виробництва натівської зброї. Про це заявив керівник Во...