"Ідея польського прем'єра Моравецького ліквідує проросійські настрої навіть найбільш опозиційних громадян країн ЄС", - Голобуцький

"Давайте вже почнемо ділити шкуру російського ведмедя!": ідея польського прем'єра Моравецького ліквідує проросійські настрої навіть найбільш опозиційних громадян країн ЄС. "ГРОШІ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ та російських олігархів, заморожені сьогодні у Польщі, можуть допомогти польському суспільству", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Я можу навіть запропонувати сьогодні, що З ЦИХ КОШТІВ МИ купимо газ чи вугілля і, таким чином, ЗНИЗИМО ЦІНИ ДЛЯ ВСІХ ПОЛЯКІВ". Гадаю, не мине багато часу, перш ніж ці тези широко розійдуться Європою. Політикам слід буде просто підставити потрібне слово - "знизити ціни для всіх британців/ німців/ чехів/ австрійців" - щоб панівна більшість виборців схвалила ідею.
Сьогодні громадяни ЄС обурюються зростанню цін через антиросійські санкції. Але щойно з'явиться реальний механізм зниження цін коштом тих же антиросійських санкцій - і жодних обурень не лишиться.
Польща перша озвучила конкретні перспективи патрання поки невбитого ведмедя - для початку тих частин, що розміщені поза Росією. Моравецький чітко зреагував на зміну геополітичної і воєнної кон'юнктури і дав відмашку всім союзникам "тепер вже можна".
Отже, на рівні ЄС і НАТО Росію вже визнано нежиттєздатною - поки в кулуарах і в рамках таємних переговорів. Але трансформація риторики окремих політичних діячів достатньо яскраво відбиває приховані висновки".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У Великій Британії заявили, що у них закінчилася потрібна Україні зброя, - ЗМІ

вівторок, 3 жовтень 2023, 13:51

У публічних заявах офіційні особи Великобританії заявляють, що підтримуватимуть Україну незалежно від подій в інших країнах. Водночас британські військові стверджують, що країна вичерпала свою можливість надавати військову підтримку. Про це пише The Te...

"Шоумен лицемірно мовчить про це": Кум Анатолія Анатоліча спонсорує війну в Україні, - блогер

вівторок, 3 жовтень 2023, 13:19

Оглядач українського шоу-бізнесу Богдан Беспалов поділився інформацією, що кум шоумена Анатолія Анатоліча спонсорує ракети, які Росія запускає в Україну, передають Патріоти України. Так, танцюрист Андрій Цар, який раніше перебував у цивільному шлюбі зі...