"Ідея польського прем'єра Моравецького ліквідує проросійські настрої навіть найбільш опозиційних громадян країн ЄС", - Голобуцький

"Давайте вже почнемо ділити шкуру російського ведмедя!": ідея польського прем'єра Моравецького ліквідує проросійські настрої навіть найбільш опозиційних громадян країн ЄС. "ГРОШІ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ та російських олігархів, заморожені сьогодні у Польщі, можуть допомогти польському суспільству", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Я можу навіть запропонувати сьогодні, що З ЦИХ КОШТІВ МИ купимо газ чи вугілля і, таким чином, ЗНИЗИМО ЦІНИ ДЛЯ ВСІХ ПОЛЯКІВ". Гадаю, не мине багато часу, перш ніж ці тези широко розійдуться Європою. Політикам слід буде просто підставити потрібне слово - "знизити ціни для всіх британців/ німців/ чехів/ австрійців" - щоб панівна більшість виборців схвалила ідею.
Сьогодні громадяни ЄС обурюються зростанню цін через антиросійські санкції. Але щойно з'явиться реальний механізм зниження цін коштом тих же антиросійських санкцій - і жодних обурень не лишиться.
Польща перша озвучила конкретні перспективи патрання поки невбитого ведмедя - для початку тих частин, що розміщені поза Росією. Моравецький чітко зреагував на зміну геополітичної і воєнної кон'юнктури і дав відмашку всім союзникам "тепер вже можна".
Отже, на рівні ЄС і НАТО Росію вже визнано нежиттєздатною - поки в кулуарах і в рамках таємних переговорів. Але трансформація риторики окремих політичних діячів достатньо яскраво відбиває приховані висновки".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Окупанти в шоці: У ЗСУ з'явилися іранські авіаракети Fadak 2

п’ятниця, 24 березень 2023, 11:37

Зброя зроблена в Ірані 2022 року, застосовується застосовують із "афганським" вертольотом Мі-17В5. Збройні сили України застосовують проти російських загарбників некеровані авіаційні ракети з Ірану калібру 80 мм. Про це повідомили 23 березня у Twitter ...

"Военное руководство доложило о продвижениях на двух направлениях, но Путин осадил докладчика и поддал жесткой критике "муравьиные достижения", - GENERALL SVR

п’ятниця, 24 березень 2023, 8:10

Вагнерівці продовжують дохнути як мухи. Однак питомих результатів це вже не приносить. Популярний блогер GENERALL SVR поділився свіжими новинами, котрі відбуваються у кремлі. Далі мовою оригіналу. . "Вчера (23 березня. - ред.) президент России Владимир...