Ольга Фреймут, яка після початку великої війни виїхала до Великої Британії, відновила свою рубрику з порадами з етикету, які нерідко ставали предметом жартів і пародій. Телеведуча запустила марафон сучасних манер, який має власну сторінку в Instagram, передають Патріоти України.
У новому дописі Фреймут розповіла, що треба відповідати на фразу "Як справи?". За словами Ольги, єдина правильна відповідь – "Все добре". "Навіть якщо зовсім зле, на "як справи" відповідаємо технічно", - сказала вона.
"Коли тебе запитують: "Як справи?", треба відповісти лаконічно: "Все добре. А в тебе?". І нічого більше, - радить Фреймут. - Тому що фраза "Як справи?" означає "Привіт" чи "Добридень". Звичайно, не треба мовчати рибою, і потім у вас скоріш за все буде діалог, де ви зможете розказати про свої трагедії з життя, не дай Боже, або досягнення, або радощі. Але на "Як справи?" відповідаємо - "Все добре".
Користувачі соціальних мереж по-різному відреагували на лікнеп Фреймут: українці за кордоном підтримали коуча з гарних манер, а українці в Україні назвали "маячнею" урок ведучої.
Нагадаємо, Фреймут виїхала з України напередодні великої війни. Ведуча не приховувала, що ще до початку повномасштабного вторгнення відчувала можливу загрозу, оскільки іноземці, з якими її діти ходили до школи, почали швидко покидати нашу країну.
Спочатку ексзірка Нового каналу разом із дітьми жила у Франції, потім перебралася до Великої Британії, де живуть її родичі. Час від часу Фреймут навідується в Україну зі своїми лекціями з етикету і правильних манер.
Влітку минулого року Ольга вперше за період повномасштабного вторгнення приїхала в Україну. У Львові етикет-коуч провела благодійну лекцію під назвою "Манери під час війни. Доброта як зброя", яку було розкритиковано користувачами через "недоречність".
"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...
Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...