
Голова Офісу президента України Андрій Єрмак у середу виїжджає до США разом з міністром оборони Рустемом Умєровим, віцепрем‘єром, міністеркою економіки Юлією Свириденко для зустрічей з офіційними представниками державної влади США. Про це повідомляють джерела NV в дипломатичних колах, передають Патріоти України.
«Але основна ціль цієї поїздки — це зустріч з трампістами, людьми з оточення новообраного президента США Дональда Трампа», — каже співрозмовник видання.
За словами іншого джерела, передбачається, що Єрмак зустрінеться з номінованим Трампом на посаду спецпредставника щодо України Кітом Келлогом, щоб обговорити в тому числі майбутню політику Трампа щодо України.
«Єрмак збирався в Америку ще одразу після виборів в США разом з Ольгою Стефанішиною (віцепрем'єрка, міністерка з питань євроінтеграції - ред.), але тоді йому не вдалось організувати зустрічі з оточенням Дональда Трампа», — повідомило джерело. Видання звернулось з проханням прокоментувати поїздку до Міністерства оборони та ОП, але відповіді не отримало.
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...