​Єрмак поводився як хам у київському метро: На прийомі у вищого керівництва Катару команда Зеленського грубо порушила етикет, - Безсмертний

Від таких "дрібничок" залежить наскільки успішними будуть переговори.

На фото зустрічі президента України Володимира Зеленського із прем'єр-міністром Катару Халідом бен Халіфи бен Абдула Азіз Аль Тані українська делегація грубо порушила місцеві норми етикету. Про це повідомив політик і дипломат, колишній представник України у Тристоронній контактній групі в Мінську Роман Безсмертний, зазначають Патріоти України.

На опублікованих пресслужбою президента Володимира Зеленського фото візиту української делегації в Катар видно, що глава Офісу президента Андрій Єрмак сидить, заклавши нога за ногу. Така поза є грубим порушенням етикету цієї країни. «Єдина діяльність, якою я займаюсь останні роки - викладацька. Один з курсів, який я читаю - це дипломатичний протокол. Аналізую фото зустрічі на найвищому рівні в Катарі, можу сказати: «Краще б її не було». Щоб не заявляла українська сторона, результат навіть не нульовий, а мінусовий. Дві кричущих помилки : державний прапор України лежить на підлозі і українська сторона демонструє взуття», - написав Безсмертний на своїй сторінці в Facebook.

Політик зазначив, що в мусульманських державах категорично недопустимо:

Сидіти нога на ногу і демонструвати підошву свого взуття. Це вважається непристойним жестом і образою.

Не подавати і не брати документи лівою рукою. Ліва рука вважається брудною.

Якщо ви господар, то в жодному разі не запрошувати гостя пройти попереду себе.

«Андрій Єрмак, який «відповідає» в ОПУ за зовнішню політику, не знає таких тонкощів. Але ж посаду керівника управління з питань протоколу і церемоніалу ще не скасували?!», - резюмував політик.

Колишній очільник Мінінфраструктури Володимир Омелян також зауважив грубу помилку української делегації в Катарі з точки зору етикету.

«Закидати ногу на ногу і показувати співрозмовнику підошву свого взуття - там трактується як вияв грубої неповаги до протилежної сторони» , – пояснив Омелян.

«Але добре, хоч із шаурмою не прийшли і пляшку пива оком не відкривають» , – саркастично зауважив екс-міністр.

Пізніше назвали особу другого невігласа зі свити Зеленського, чиї ноги красуються на першому плані в коричневих туфлях. Єдине притомне пояснення, що приходить у голову, те що досвідчений дипломат не схотів кидати свого куратора з Банкової на самоті у такій ганьбі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Деякі небезпечні не тільки для здоров'я, але і для майбутнього: Які рослини несуть горе в будинок, а які - удачу

субота, 2 липень 2022, 17:28

Жінки всієї планети декорують свої будинки рослинами в горщиках - це відмінний спосіб підняти настрій, поліпшити самопочуття і оновити інтер'єр. Але існують квіти, які небезпечні не тільки для здоров'я, але і для вашого майбутнього, передають Патріоти...

"Ситуация в районе Приволья ухудшилась", -. Машовець

субота, 2 липень 2022, 17:24

Противник сумел форсировать Северский Донец, занять поселок и продвинуться до линии Шипиловка - Новодружеск. Что еще в большей мере усложнило ситуацию в районе Лисичанска. В районе Верхнекаменки и Малорязанцево идут упорные бои. Противник стремится про...