"Європа розплачувалась з Путіним рік по року кавалками власної безпеки, суверенітету й майбутнього. Беербок перша сформулювала це в офіційній заяві", - Голобуцький

"Міністр МЗС Німеччини Анналена Беербок про реальну вартість всі ці десятиліття російського газу для ФРН: "Ми, можливо, не заплатили за нього багато грошей, проте ми заплатили за нього нашою безпекою та незалежністю. І українці вже заплатили за нього тисячами своїх життів. Рахунок прийшов пізніше, проте тим драматичніше", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Після того, як 29 липня верховний представник ЄС із зовнішньої політики Жозеп Боррель заявив в Іспанії про "надто велику енергетичну залежність від Росії", котрої ЄС має намір позбутись, європейський політикум місяць обдумував цю концепцію. Концепцію небезпечності і недешевості російського газу, бо його ціна здебільшого складалась не з грошей.

Ціну російського газу більш як наполовину становили економічна, соціальна, політична, військова безпека Європи. І суверенітет держав. Бо теперішні смикання Сербії й Угорщини, шантаж Молдови зняттям президента Санду, прямі маніпуляції політиками, партіями, виборцями під час виборів в Німеччині, Австрії, Франції, Італії - це право на втручання Путін оплатив газом. "Дешевим" для Європи газом. І цілий ЄС тішився, що так мало платить за цей газ грошима.
А по факту Європа розплачувалась з Путіним рік по року кавалками власної безпеки, суверенітету й майбутнього. Беербок перша сформулювала це все в офіційній заяві. Але очевидною ця ціна вже мала стати для всього європейського політикуму".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Росія хоче влаштувати Бахмут по всій лінії фронту? Не треба вологі мрії росіян сприймати за чисту монету", - журналіст

середа, 1 лютий 2023, 7:54

"Люди, ви коли пишете "Росія хоче влаштувати Бахмут по всій лінії фронту" (у значенні "як перша світова війна"), не забувайте, будь ласка, що вони хотіли Київ за три дні захопити і дійти до Одеси", - пише у своєму блозі Юрій Богданов, передають Патріот...

Російські полковники в Сирії зменшують собі посади до лейтенантських, щоб не їхати на власну погибель в Україну - ГУР

середа, 1 лютий 2023, 7:05

Рівень боєздатності російської армії низький, а всі заяви про "другу армію світу" лише "картинна демонстрація". Про це окупанти говорять між собою у перехопленні ГУР. Крім того, російські полковники в Сирії "зменшили" собі звання, щоб не їхати в Україн...