
"Міністр МЗС Німеччини Анналена Беербок про реальну вартість всі ці десятиліття російського газу для ФРН: "Ми, можливо, не заплатили за нього багато грошей, проте ми заплатили за нього нашою безпекою та незалежністю. І українці вже заплатили за нього тисячами своїх життів. Рахунок прийшов пізніше, проте тим драматичніше", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Після того, як 29 липня верховний представник ЄС із зовнішньої політики Жозеп Боррель заявив в Іспанії про "надто велику енергетичну залежність від Росії", котрої ЄС має намір позбутись, європейський політикум місяць обдумував цю концепцію. Концепцію небезпечності і недешевості російського газу, бо його ціна здебільшого складалась не з грошей.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...